Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Olası problemleri gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz veya problem hesabı yapmaktan çözüm yollarını bir kenara bırakmış durumdasınız. Maden bir problem beklentiniz veya elinizde somut bir sorununuz var. O zaman konuyu bir tarafa bırakıp derhal size, planlarınıza veya projelerinize faydası olabilecek kişilerin yardımını almanız gerekmez mi? Sanırım gerekir. Dolayısıyla bir an önce bu kişilerle bağlantı kurmakta fayda var. Kadere güvenin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Aralık 2021)
İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek. Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı şeyleri kabullenmekten kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların nedenlerinde biraz da kendi eksikliklerinizi aramalısınız. Dünü biraz farklı bir dinginlikle geçirdiğiniz için bugüne çok enerjik başlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Kartınız Yıldız... Her şey olumlu giderken tökezlemek istemiyor gibi bir haliniz var. Merak etmeyin, düşseniz bile sizi kaldıracak dostlarınız olduğu için çok şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Her şeyin olumlu gideceği, başarılarlardolu bir gün geçirebilirsiniz. İşhayatında yüklü ödemeler aldıkçabunları yeni projeleriniz için kaynakolarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı fazlasahiplenmeniz onu sıkabilir. Sevdiğiniz bir dostunuzunsağlık sorunları sizi bir hayli üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Günlük hayatınız son derece iyimser ve hareketli geçmeye başlıyor. Duygu ve düşüncelerinizi yenileme fırsatı bulabilirsiniz. Alacağınız haberlerle önemli kısa yolculuklar yapma şansınız var. Eğitim çalışmalarınız açısından ise oldukça verimli ve başarılı bir dönemdesiniz. Yeni şeyler öğrenebileceğiniz konularda geniş düşünmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Size karşı ikili bir ittifak var. Bir yere vardıramayacaklar gibi görünüyor ama sizi oldukça tedirgin ediyor. Bunun dışında sizi çok mutlu edecek bir gelişme için sadece şansa ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Sizin tutumluluğunuz bazı sıkıntıları önleyemiyor. Alacaklarınızın tahsilinde yardıma ihtiyacınız olacak. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Aralık 2021)
Size antipatisi olan bir takım insanlar var. Bu kişiler sizin çok konuştuğunuzu ve baş ağrıttığınızı düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed