Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Bazı konulara ilgisiz kalmak istemenize rağmen koşullar olayların içinde yer almanızı gerektirebilir. Saatler geçtikçe bu alanda alacağınız kararla ilgili koşullar oluşacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Ruh haliniz nedeniyle biraz asabi davranıyorsunuz. Böyle giderse çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde zayıflama olur. Daha sağduyulu, daha sakin davranmaya çalışmalısınız. Bugün, yakın arkadaşlarınızın sizinle ilgili hoş fikirleri olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Her konuda sistemli hareket ediyorsunuz. Akılcı yaklaşımlarınızla yeni dostlar edinerek yeni işlere kalkışıyorsunuz. Acele hareket ederek işlerinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Gün boyu kendinizi açıklamak ve yaratıcı taraflarınızı göstermek için büyük enerji sarf edeceksiniz. Yeni vealışılmadık sürprizler sizi bekliyor. Mesleğinizde başarılı olmak için daha çok çalışmalı ve sabırlı olmalısınız. Sizi kısıtlayan her şeyden uzak yaşamak istiyorsunuz. Aşk rüzgarları esiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Dinlenmek, kendi içinizden geldiği gibi davranmak sizi keyifli kılıyor. Sosyal ilişkilerin canlılık kazandığı bugünü mutlu geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı destekleyen fırsatlar ise kendiliğinden oluşacaktır. Biraz çaba ile kendinizi geliştirebileceğiniz konuları deneyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili gelişmelerde yaşayacağınız hoş duygular öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Parlak bir geleceğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Bazı durumlarda elinizdeki yetkileri sonuna kadar kullanmakta tereddüt ediyorsunuz. Kendinizi bu konuda biraz rahatlatmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Sevgiliniz için kapanmış olan bir konu, sizin için hala anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak yeni iş arayışlarına yöneltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Dengeli harcamalar standardınızın sınırlarını daraltsa da, şikayetçi görünmüyorsunuz. Yeni girişimler, yeni para olanakları getirebilir. Bugünlerde tekliflere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Kasım 2021)
Temel değişikliklere kalkışmak, hayatı motive edici olduğu kadar stres de yaratabilir. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed