Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
İyi geçinmek, ilgilenmek ya da sevginizi göstermek durumunda olduğunuz kişiler sadece hak edenler olmalı. Sevginizi veya ilginizi hak etmeyn kişilerle aranıza mesafe koyma ve sizden ilgi ve sevgi bekleyen güvenilir kişilere zaman ayırma günleri. Bu kişileri birbirinden ayırmak zor olabilir, dikkatli hareket etmelisiniz. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Şubat 2023)
İkizler burcu insanı saflığının yanı sıra, fırsatları gerçekçi bir şekilde gözlemleyebilme yeteneğine sahiptir. Bugün sezgilerinize yüzde yüz güvenebilirsiniz. Bir arkadaşınız hakkında hoşunuza gitmeyecek duyumlar alabilir, o kişi hakkındaki yargılarınızı değiştirebilirsiniz. Bu aslında sizin lehinize bir gelişme olacak. Çünkü o insanın gerçek yüzünü göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Duygusal bağlamda çokfazla inatçı olmamalısınız.Bu ilişkiye uzun süre emekverdiniz. İçsel huzurunuzuyakalamak için partnerinizesevgi ile yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
İşinizde aceleci olmayın, her zaman düşünerek karar verin. Böylece maddi kayıpların önüne geçmiş olursunuz. Girişkenliğiniz sayesinde çevrenizde aranan bir kişiliğe sahipsiniz. Sağlığınız için spor yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Kendinizi iyi planlamalı, süregelen konuları hızlı bir şekilde ele almalısınız. Sözlerinizle etkin olabileceğiniz yeni çalışmalar, zihinsel aktiviteler oldukça canlı geçebilir. Ancak düşüncelerinizde fazla iddiacı olmaktan kaçınmalısınız. Çok şey öğrenebileceğiniz fırsatlar uzun vadeli düşünülmenizde yarar var. Kısa yolculuklarda yaşanacak bazı sorunlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. Bunu yenebilirsiniz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bazı sorunları sizin lehinize çözecek. Yakında bir ödülünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Şubat 2023)
İçinizden geçen özlemlerle para durumunuz arasında büyük fark var. Yeni, daha mütevazi bir yaşam tarzı belirleyip kendinizi buna alıştırmanız yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Şubat 2023)
Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Duygusal durumunuz tüm yaşamınız üzerinde çok etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed