Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bu hafta olan biten şeyler sizi oldukça şaşırtabilir, dünyayı farklı gözlerle görmeye başlayabilirsiniz. Alçak gönüllüğünüzü koruyun, ama bir taraftan olanları anlamaya çalışırken diğer taraftan olan bitenin tadını çıkartın. Sürpriz gelişmeler ya da teklifler olabilir! İnsanların üzerindeki etkinizi görebilirsiniz. 29 Temmuz civarında ise, özel yaşamınızdaki kişilerle tartışmalarınız veya imajınıza zarar verebilecek anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. İlişkide aradığınızı bulamamanız veya beklentilerinizin karşılanmaması diyalogları sertleştirebilir. Akrabalar hafta sonu ön panda.Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Bugünlerde biriyle düşman ilişkiler içinde görünüyorsunuz. Ama bugün bu gerginliği atacak, çok dinlendirici bir gün geçireceksiniz. Haftanın ilk günü yaşadığınız küçük bir mutluluğun sevinci sizi bütün hafta götürecek. Prensiplerinize çok bağlı yaşıyorsunuz. Bu yüzden genelde kendinizle barışıksınız. Üretkenliğinizin desteğe gereksinimi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Kartınız hayatınızda geçmişte kalanbazı düşüncelerinizi örtmenizeyardımcı olacak. Örtünme kartınıntemel anlamı budur. Yenibaşlangıçların olacağı gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Paranın gücünü bireysel işleriniz için değil de başkalarına da fayda sağlayacak şekilde kullanın. Bugün sizi aksine teşvik edecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Harcamayı gösteriş olsun diye de-ğil ihtiyaç gidermek için yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
İş hayatında ulaşmak istediğiniz hedefler üzerinde düşünmektesiniz. Eskisinden daha geniş imkanlar bulabilir, üstlerle ilişkilerin getirdiği stresleri aşabilirsiniz. Saygınlığınızın test edilmesi, yeni görevlerin gündeme gelmesi ile daha fazla mücadele arzusu taşıyorsunuz. Başarılarınızın görünür olacağı bu dönem yurt dışı ile olan bağlantılarınız olumlu yönde ilerlemekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Aralık 2021)
İş arkadaşlarınızla boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebiliyorsunuz. Bugün de işlerinizi bitirir bitirmez değişik aktivitelerde bulunabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Maddi konularda kendinizi pek rahat hissetmeseniz de bugün kafanızı bu konuya hiç yormayacaksınız. Bütçenizle ilgili bazı insanlardan değerli fikirlerini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Aralık 2021)
Duygularınız düşüncelerinizi olumsuz etkileyebileceğinden olaylara soğukkanlı yaklaşmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed