Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Bir girişiminiz veya farklı kişilerle iş birliği içine girmeniz hayatınızda köklü değişikliklere neden olabilir. Daha iyi bir gelecek sunan seçimler yapmanız gerekiyor. Sevdiğiniz bir kişi sizi destekleyebilir. Bazı jest ve yardımların karşılığını vermeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Üretkenliğinizi arttırma çabalarınızda, onayını özellikle beklediğiniz birileri var. Onların bu konuda cesaretinizi farklı olarak arttıracağına inanıyorsunuz. Bugünlerde dostça yaklaşımlar birtakım problemlerinizde sonuca yardımcı olabilir. Yaşadığınız bir çözümsüzlükte doğrudan bir sorumluluğunuzun olmaması sizi yeterince rahatlatamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Bir yolculuk planlıyorsanız değişikliklerden keyif almaya bakın. Hiç ummadığınız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Detaylara takılmayıp yeni bir şeyler keşfetmenin tadına varın. Bildik olanı değil de yeni olanı tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Para durumunuza ilişkin yeni planlar peşindesiniz Gelişmeleri iyi yönetecek enerjiyi kendinizde bulabilir, akıllıca çözümler üretebilirsiniz. Önemli anlaşmalardan destek görmek yatırım planlarınızı ele alacağınız imkanlar getirebilir. İş hayatına yönelik projeler de bu dönem sizi sorumlu kılacak. İçinde bulunduğunuz zamanın getirileri küçümsenmeyecek boyutta olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Derinlemesine ele aldığınız konularda, üstün performansınız da sonuç getirmeyecek. Bu konuda zamanlama hatası içindesiniz. Kent dışından gelebilecek teklifler, sizi bugünlerde yeni düşüncelere sokup hareketlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Sevgiliniz için kapanmış olan bir konu, sizin için hala anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak yeni iş arayışlarına yöneltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Şartlarınız sizden beklenen bazı desteklerin önünü tıkıyor. Bugün gecikmiş bir alacağınızda ısrarcı olabilirsiniz. Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2022)
Bugün kendinizi kararsız ve oldukça hassas hissedebilirsiniz. İşinizde yapacağınız fedakarlıklar önem taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed