Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2023)
Size sunulan tavsiye ve önerileri can kulağıyla dinlemeli veya çevrenizde bulunan problemleri olan kişilerin sorunlarına kayıtsız kalmamalısınız. Ancak, motivasyonu yüksek ve duyarlı tavırlarınız tartışmak için fırsat kollayan kişilerin önünü kesebilir. Eleştiri ve şikayetlere olumlu bakmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akşam saatlerinden itibaren genel anlamda diyaloglara yansıyabilecek istikrarsızlıklar ya da hafif gerilimler veya kafa karışıklıkları, dalgınlıklar veya iniş çıkışlı ruh halleri söz konusu olsa da, Venüs’ün hafta başında yazdığım olumlu açıları özel ilişkilerimizde ya da iş birliklerimizde istikrar kalıcılık ve somut adımlara işaret ediyor. Aynı açılar nedeniyle ilişkilerimize daha gerçekçi yaklaşma olasılığımız yüksek veya gerçekçi olmamız gerektiğini fark edebiliriz. Bu açılar maddi başlıklı konularda da somut adımları ya da yapılması gerekenleri uygulama işlemlerini akla getirir. Yaratıcılık gerektiren işlerde kendimizi ortaya koyabilir veya mevcut işlerimizi yaratıcılıkla renklendirebiliriz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2023)
Günün ilerleyen saatleri içinde bir telefonunuz var, biraz canınız sıkılabilir. Sağduyu sahibi birisi epey zamandır, sizinle çok alakalı görünüyor. Bu kişi için özel bir önem taşıyor gibisiniz. Bu ilgiden duyduğunuz rahatsızlığı, daha ince tepkilerle belli etmeniz, daha doğru olabilir. Aile ilişkilerinizde sizinle ilgili küçük, sevgi kaynaklı endişeler görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2023)
Tartışmalara son noktayı yine siz koyacaksınız. Çevrenizdeki büyüklerinize dahi sözünüzü dinleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2023)
İnat uğruna yaptığınız çılgınlıkların bedelini masum insanlara ödetiyorsunuz. Sorumluluk alabilecek bir kişiliğe bürünmezseniz yalnız kalabilirsiniz. Yeni açacağınız iş yeri için oldukça heyecanlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2023)
İş hayatında önemli adımlar ve beklediğiniz imkanlar sizinle beraber. Gösterdiğiniz çabaların karşılığını almak sizi daha fazla motive edecek. Yaşadığınız kritik süreci aşarken, rağmen kariyerde aradığınız başarıya çok yakınsınız. Sıkı ve disiplinli çalışmanız gereken yeni sorumluluklar öne çıkabilir. Ancak evde yaşanan gelişmeleri her açıdan dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2023)
İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdaki yeni iş düşüncesini azaltabilir. Sorunlarınızı daha da paylaşmanızda yarar var. Kısa vadede koşullarınızda ciddi bir değişiklik görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2023)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2023)
Maddi konularda oldukça şanslı olacağınız ve size reel kazançlar getirecek fikirler üretebileceğiniz bir gündesiniz. Gelirlerinizi arttımak yönünde yeni planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2023)
Hırslı yaklaşımlarla bazı maceralara kalkışmaktan sakınmalısınız. Bugünlerde iş hayatınızda yere sağlam basmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed