Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Bu aralar şanslı dönemlerinizden biri.Burcunuz üzerinde olumsuz etki yapan bir Astrolojik oluşum olmadığı gibi uzun zamandan beri burcunuzda oluşan etkiler size hala şans ve başarı sağlamaya devam ediyor. Bunun dışında bu günlerde karşı cins ilişkilerinizde bazı gelişmeler olabilir. Aşırı kafa yorgunluklarından kaçınmanız lazım.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Sizi bugün hiçbir gücün yerinizden kımıldatamayacağını düşünüyorsunuz, ama öğle saatlerinde alacağınız bir çağrı bütün planınızın değişmesine neden olabilir. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Bütün detaylarıyla bilmediğiniz konulara biraz uzak durmanız, çözüme daha yardımcı olmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Kartınız Delta... Sonsuza dek birlikteliğinizi korumak istiyor olabilirsiniz ama başkasının hayatına bloke koymamalısınız. Kendiniz özgür iseniz onu da özgür bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
İşinizdeki şartları fazla zorlamayın. Bulunduğunuz makamın pozitif taraflarını görmelisiniz. Kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşırken cömert davranacaksınız. Maddi kazancınızda inanılmaz artışlar söz konusu. Arzu ettiğiniz şeyleri almanız mümkün. beklediğiniz haber bugün gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Hayatı daha farklı bir noktadan gözlemliyorsunuz. Sınırları akıl yolu ile aşmaktan yana şanslısınız. Yeni destekler, yabancıların içinde olduğu işbirlikleri dikkat çekici biçimde gelişiyor. Sosyal trendleri içine alan geniş imkanlar aynı zamanda akademik çalışmalara yöneleceğinizi anlatmakta. Rutinin dışına çıktığınız bu dönem yeni görüşler size heyecan verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Çalışmaktan yorulduğunuzu düşünüyorsunuz ama yorgunluğunuzun asıl nedeni memnuniyetsizlikten ileri geliyor. Daha değişik iş ortamları hayal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Bugün yine, para harcamakla harcamamak arasında kararsızlıklarınız olacak. Zengin gönlünüz, bütçeniz için temel bir tehlike. Zarar gördüğünüz, kaçınmanız gereken birtakım ilişkiler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2022)
Onun sizinle daha yakın arkadaş olma niyeti, size duygusal bir ısrar gibi gelmemeli. Kötü bir niyet görünmüyor, daha nezaketli tavırlarla da uzaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed