Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (27 Eylül 2013)
Bir değişiklik mevcut durumunuzu farklı bir açıdan görmenizi sağlayabilir. Toplayacağınız bilgiler maddi durumunuzu, sevdiğiniz bir kişiyle ilişkinizi veya kişisel anlaşmalarınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanızı kolaylaştırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (27 Eylül 2013)
Önceliklerinizi çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem içindesiniz. Vereceğiniz bir karardan dolayı ailenizden birisinin kalbini kırabilirsiniz. Hayatınızdaki durgunluğa bir son vermek, yeni atılımlar içine girmek istiyorsunuz. Bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Yaşadığınız olumsuzlukları değiştirmek tamamen sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (27 Eylül 2013)
AŞK: Aşk yaşamınızda hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Bugünalınganlığı üzerinde. Evli olanlareşleri arasında ufak tartışmalarıbüyütmemeli. Etrafındedikoduları ile aile içindeolumsuzluklar çoğalabilir.İŞ: Beklediğiniz birçok haberleri arka arkayaalacak ve sevineceksiniz. Ödemelerinize kolaylıkgelmesi birikiminizin artmasına neden olacak.SAĞLIK: Karşınızdaki insanları mıknatıs gibiçekiyor, ancak sonra kalabalıktan sıkılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (27 Eylül 2013)
Bugün yediklerinizin sağlıklı ve taze gıdalar olduğuna her zamankinden daha çok dikkat edin. İşinize ve sorumluluklarınıza gösterdiğiniz özeni ve disiplini sağlıklı halinizin devamı için de göstermeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (27 Eylül 2013)
Çalışma ortamında çok yeni koşullar ortaya çıkmakta. Size huzur veren değişikliklerle daha iyimser ve hızlı bir süreç yaşayabilirsiniz. Değişik yöntemler, kendinize has çalışma teknikleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda işle ilgili eğitim çalışmaları geliştirici olacaktır. Artan sorumluluklar, hizmet temaları yorgunluklara dikkat çekebilir. Biraz olsun dinlenmeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (27 Eylül 2013)
İş arkadaşlarınızla biraz fazla içli dışlı oluyorsunuz. Sizi kendine rakip gören arkadaşlarınızın bunu sizden itinayla saklıyor. İş yerine özel hayatınızı getirmekten kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (27 Eylül 2013)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (27 Eylül 2013)
Elinize geçeceğini umduğunuz bir paradan dolayı harcama içine girmişsiniz. Bu kadar rahat davranmayın. Planda olmayan gelişmeler son anda canınızı sıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (27 Eylül 2013)
Sizin en büyük sorununuz sırlarınızı olur olmaz kişilere açmak. Özellikle Akrep burcuna sakın ola sır vermeyin!
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141950 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed