Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Çabanız yetmeyebilir. Bu günlerde sadece kendi kafanıza ve kendi yargılarınıza güvenmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı önlemeyi başaramayabilirsiniz. Her ne kadar kısıtlayıcı etkiler altındaysınız da durum o kadar kötü değil. Bazı kimselerin sizi aramaları ya da sizin bir süreden beri kontak kurmaya çalıştığınız kimselerle istediğiniz kontağı sağlayabilmeniz mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Bugün yepyeni bir gelişmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Bu sevincinizi dostlarınızla paylaşacaksınız. Sipariş ettiğiniz şeyler bugün yarın elinize geçecek. Bugün romantik dünyanızdaki melankolilerden biraz uzaklaşabileceksiniz. Çok uzun zamandır dilediğiniz şey kapınıza gelmiş gelecek. Hiç ummadığınız bir anda şaşırtılmaya hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Yoğun istekleriniz ve çalışma temponuz baş döndürücü bir hal alıyor. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeyi başarıyorsunuz. Yaptıklarınızla övünebilirsiniz. Günü en pozitif tamamlayan burçlardan biri olduğunuzu bilmelisiniz. Şansınız açılmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Çocuk sahibi olmak konusunda şanslı bir dönem başlıyor sizin için. Bekârlar aşk hayatında bir hareketlenme ve heyecanın beklentisine girebilirler. Güzel fikirler üretmek, kendinizi karşınızdakine akıcı bir dille ifade etmek ve zekânı-zı göstermek fırsatlarıyla dolu bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Gizli düşmanlar ve karmaya dair konular öne çıkıyor. Gizli düşmanlarınız bugün boş durmak istemeyebilir. Özellikle işe dair konulardaki bazı yaklaşımlarınızı değiştirmeye zorlayabilirler. Ancak bu noktada bugüne kadar işinize gösterdiğiniz özen ve gayretin karşılığını görecek, zorlayıcı koşullardan sıyrılacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ekim 2021)
İş yaşamınızda yoğun bir gün geçirmeye hazır olun. Her zamankinden daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz yada düşüncelerinizin önemli bir kısmı işinizle ilgili olacaktır. Bir konuya konsantre olmakta zorluk çekebilirsiniz ancak çevrenizi iyi gözlemlemeniz sizin için faydalı sonuçlar doğuracaktır. Başarılı olma isteğinizde artış olacaktır ve rekabet sizin için önemli olacaktır. Önünüzde bir çok alternatif olacaktır ve önemli olan sizin bunları fark edebilmeniz. İşinizle ilgili konularda temkinli hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Uzun zamandır beklediğiniz bir para önümüzdeki günlerde elinize geçecek ama bu paradan faydalanamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ekim 2021)
Sevdiğiniz insanın çevresinden ilişkiniz hakkında olumsuz eleştiriler alabilirsiniz ve bu da sizi üzebilir. İnsanların sizi yanlış tanımalarına fırsat vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed