Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Bugün uzun süreden beri sizi düşündüren bir sorunu çözmek için harekete geçme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak uygulamaya geçtiğiniz anda bazı tartışmalar ve çatışmalar yaşayabilirsiniz. İş yaşamınızı ilgilendiren bir konuda üstlerinizin size haksızca yaklaştığını düşünmeniz ve bunun da sizi duygusal gerileme sokması olasıdır. Kararınızı yeniden gözden belki de israr etmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Yaşamınıza yeni giren birisi sizi yakından izliyor ve sizinle yakın dost olmak istiyor. Onun bu yakınlığını şu sıralar fark edecek durumda görünmüyorsunuz. Bugünlerde bir yakınınızın sağlık problemi ile ilgili endişeleriniz olabilir. Sizden bir şeyler saklandığı inancıyla yersiz kuruntulara gireceksiniz. Ateşli karakterinizi frenlemeniz gereken günler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Liderlik vasfınızı sürdürmek için inatla olayları açığa çıkarma gayreti içindesiniz. İş ortaklarınız arasında olumsuz sonuçlar doğacağını bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Saplantı haline getirdiğiniz konularıbir eğitim ya da sohbet sırasındayaralayıcı bir şekdile fark edeceksiniz.Kendi kendinizle yüzleşin veneden ulaşılması bu kadar zor şeyleri takıntı halinegetirdiğinizi sorgulayın. Belki de uzun vadelihedefleri kısa hedeflere bölmek gerekir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Burcunuzdan geçen Ay sizi canlı ve duygusal açıdan rahat kılıyor. Kendi özgürlüğünüzü öne çıkarabileceğiniz adımlar atmaya kararlı olacaksınız. Yeni konularla ilgilenmek, kişisel sorunlarınızda olumlu sonuçlar almaya kararlısınız. Geleceğe ait planlarınızda ise toprağa ait yatırımlara, gelecek desteklere odaklı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Aralık 2021)
İsteklerinizi göz dolduran becerilerinizle kolay elde edebiliyorsunuz.İşle sınırlı ilişkiler içinde olmayı tercih ediyorsunuz. Çapınızı doğru değerlendirmeniz, daha istekli olmanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Aralık 2021)
Geçici sıkıntıları iradenizle yok etmeniz hayli güç. Tahmin etmediğiniz bir ödeme bütçenizi altüst edebilir. Bu sıkıntıyı hemen giderecek bir gelişme sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Aralık 2021)
İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed