Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Bugünlerde, özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren bazı ilişkileriniz sonlanırken, aralarından gerçekten kayda değer olanlar ön plana çıkıyor ve hızlanıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay ın olumlu açıları sosyal açıdan renkli, keyifli, akıcı iletişimde, sevdiğimiz kişilerle beraber değerlendirebileceğimiz ve özellikle akşam saatlerinde beklenmedik hoşluklara açık güzel bir günde olduğumuza işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Hayatınızda temel çelişkileriniz olarak iki kişiyi belirlemişsiniz. Hayatı onlarla bir cebelleşme olarak görüyorsunuz. Bu iki insan daha uzun zaman sizin yaşamınızdan çıkmayacak. Bir vicdan sızınız var. Bu rahatsızlığı herkesle nedenini söylemeden paylaşıyorsunuz. Kısa bir zaman sonra sızının geldiği yere gidip hesaplaşmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Sizleri bugün sinirlendirmek çok zor gibi görünüyor. Pozitifliğinizle göz dolduruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
İşlerinizin yoğunluğu keyifli bir hal alacak bugün. Hem çok çalışmak zorunda kalıp hem de bundan haz duyacağınız bir ortamınız var. Herkesin ve özellikle de size hizmet sunanların sorumluluklarını aldıklarından emin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Kendinizi daha iyimser ve şanslı görebileceğiniz koşullar var. Kişisel gelişiminize ışık tutacak temalar olabilir. Yeni bir eğitim programı üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Alacağınız haberler yeni kişilerle bir araya gelmek konusunda sizi cesaretlendirecektir. Ufuklarınızı geniş tutmak, yabancılarla ilgili bağlantılarınızı yeniden tasarlamak konusunda kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Plansız, programsız çalışmanıza rağmen işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor. Ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince stres yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Bugün başıboş harcamalardan kaçınmalısınız. Çok hesap gerektiren ilişkiler içine girebilirsiniz. Zaman, zaman yaşadığınız parasal sıkışıklığınızın en büyük nedeni plansızlık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2021)
Çevrenizde art niyetli insanlar yok, ama yine de edilgenlikten kurtulmanız gerekiyor. Bazı durumlarda aldığınız kararlar size ait olmuyor. Bazı insanları diğerlerinden ayırıyor onlara danışmanlarınızmış gibi davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed