Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Sözlerinde durmayan ya da anlaşmalara uymayan kişiler nedeniyle zorlanabilirsiniz. Bu esnada nasıl davranmanız gerektiği konusunda detaylı düşünmeniz ve ne olursa olsun sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Sağlığa dikkat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Çevrenizdekiler sizin kural dışı olduğunuz konusunda hem fikirler. Oysa siz genel kuralları umursamamakla birlikte kendi kurallarınıza çok bağlısınız. Arkadaşlık ölçülerinize göre sizin dostluluğunuzu hak etmeyen biriyle çoktan ilişkinizi kesmiştiniz. O sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Size ihtiyacı olduğunuzu bilmenize rağmen onunla yakınlaşma niyetiniz olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Kartınız Geçiş... Bir hayli yoğun gündeminiz var. Sürekli fikir değiştirerek karşınızdaki insanı zor duruma düşürebilir, kendinizi de huzursuz edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorunne olursa olsun karşılıklı konuşarakbunun üstesinden gelebilirsiniz. Buşekilde hareket ederseniz ilişkinizisağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Bunun içinbaşkalarından destek almayın. Mesleki kariyeriniziyükseltmek için şansınızı iyi kullanmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Karşınıza çıkan fırsatlar sizi heyecanlandırıyor. Verdiğiniz emekler ve eğitim hayatına ilişkin hedefler üzerinde durabilirsiniz. Hayatınıza girecek kişilerin desteği ise unutulmamalı. Ancak farklı görüşler ya da hukuki konular bazı problemler yaratabilir. Bağlantılarınızı korumak adına daha fazla uzlaşı ve uyum içinde olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Maddi sorunlarınızın yoluna girdiği bu günlerde karlı yatırımlara yönelebilirsiniz. Ayrıca bugün size yeni sorumluluklar yüklenecek. Bu yüzden daha önce ilgilendiğiniz bazı iş konularında uzaklaşmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Maddi konularda başarılı etkiler altında olacaksınız ve beklediğiniz bir şansı bugün yakalayabilirsiniz. Yeni bazı girişimlerde bulunma şansınız olacaktır ve ani olarak harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ekim 2022)
Ufak tefek şikayetleriniz var. Hepsini bir araya topladığınızda ciddi bir sağlık sorununuz var sanıyorsunuz. Bu sağlıklıyken hasta gibi dolanmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed