Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledeceksiniz. Halledeceğiniz bu iş sayesinde kendinize ayıracak zaman bulabileceksiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza zaman ayırabilir ya da zihinsel faaliyetlerinize önem verebilirsiniz. Ailenizle birlikte bir yerlere yemeğe ya da davete gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Günaha Çağrı... Ailenize karşı duygusal bağınız olduğu bir gerçek. Sükunet içinde olayları gözlemlemeniz gerektiği yerde sinirli çıkışlarla kalp kırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sağlık ve temizlikle ilgili konular bugün sizi biraz yorabilir. Kontroller ve derleme düzenleme çalışmalarında çabucak bitsin diye aceleye getirmeyin işlerinizi. Rehavet ve özensizlik niyet kötü olmasa bile başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Sağlık konularında dalgalanma gözüküyor. Gün içinde tekrarlayan bazı şikayetleriniz için doktor kontrolüne gidebilirsiniz. Aldığınız hizmetlerle ilgili ufak aksilikler olabilir. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Çalışma düzeninizi gözden geçirmeniz gerekebilir. İşe dair yeni sorumluluklar almakta aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sorunlu bir haftaya başladığınızı düşünmeniz için çok erken. Gelecek günlerde bir rahatlama görünüyor. İşe karşı sabırlısınız. Bu özelliğiniz sayesinde baş aşağı giden işleri düzeltebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal konularda yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz. Mantık hataları yapabilirsiniz ve para keybedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yeni bir hazırlığın içindesiniz. Bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed