Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Geçmişi hatırlayabilir, eski arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Yapmak istediğiniz şeyler kendini hatırlatabilir. Evle ilgili veya evinizden idare edebileceğiniz plan ve projeler yeni yollar açabilir. Ancak, hiç kimseyi hiçbir konuya dahil etmemeye çalışmanız gereken günlerden biri olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Arkadaş çevrenizde topluca sorun yaşadığınız biri, bugün enteresan gelişmelerle değişik tavırlar içine girebilir. Bazı yeni tanışmaların kalıcı dostluklara dönüşmesi mümkün. Kalabalık içinde hissettiğiniz yalnızlıkları terk edebilirsiniz. Akraba ilişkilerinde mutlu haberler ve bu haberle uzun yolculuklar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Dostlarınızla konuşurken ani bir kararalabilirsiniz. Bu karar aşk hayatınızla ilgiliolacak. Mantıklı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Yeni ay ile birlikte sosyal hayatınızda hareketlenme olacak. Bir süredir sorumluluklardan dolayı özel yaşamınızı, arkadaşlarınızı ihmal ettiyseniz kendinizi hatırlatma şansı doğabilir. Yeni arkadaşlara da kapınızı açık tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
İş hayatı ve para durumunuzla ilgili kararlarınız göze çarpıyor. Beklentilerinizi yüksek tuttuğunuz bu süreçte yeni kazanımlar var. Bir yandan da sezgileriniz ve yaratıcı zekanızla kişisel kazançlara odaklısınız. Ödemelerinizi yeniden yapılandırmaya bakmalısınız. Harcamalarınızı kontrol etmeli, bütçenizi sağlam kılmak adına kararlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Sizi izleyen biri var ve performansınızdan pek de memnun değil. Bugün yine onunla bir problem yaşabilirsiniz. İşyerinizdeki karışıklık veriminizi çok etkiliyor. Oysa bu karışıklığa rağmen kendinizi işinize vermeniz bekleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Birileriyle tartışmalı para ilişkileriniz var, sıkı pazarlıklar etmeniz gerekecek. Para sorunlarınız gerilerde kalabilir. Birkaç fırsatı iyi değerlendirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2022)
Küçük ayrıntılara dikkat edin ve yeni bir konuda girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed