Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Bugün iş hayatınızda arkadaşlarınıza göre ön planda olabileceğiniz ve fikirlerinizle göz doldurabileceğiniz bir gündesiniz. Gerek yapmak istediğiniz değişiklik ya da yenilikleri gerçekleştirmeniz, gerekse yeni işlere başlamak için gereken astrolojik desteğe sahipsiniz. Özellikle, bir süreden beri yapmanız gereken ama bir türlü el atamadığınız bazı şeyler varsa onlara bugün başladığınız takdirde çok rahat ilerlediklerini görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. İletişimlerinizde bir artış olacaktır ve beklentilerinizin çoğu bu dönemde gerçekleşebilir. Her geçen gün sizin için daha fazla şans demek olabilir. Bu yüzden her konuda zaman kaybetmeden harekete başlayacağınız bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Kartınız Yolculuk... Bugün kartınızdan anlaşıldığı gibi ufak seyahatler yapacaksınız. Ancak bu ufak tatil uzun süren yorgunluğunuzu üzerinizden çok çabuk alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
İletişim trafiğinizin yoğun olacağı ancak bu konuda doğru bir tavır takınırsanız diğer tüm işlerinizin de akıcı ve hızlı ilerleyece-ği bir gün. Kısa yolculuklar yapmanız gerekebilir. Acele, fevri karar ve manevralardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Kariyer hayatınıza yeni bir düzen getiren gelişmelerle yakından ilgileniyorsunuz. Önemli sorumluluklar aldığınız bu dönem istikrarı korumak, yeni görevlerin bilincinde olmak gerekecek. Sosyal statünüzü etkileyen vurgular yanında üstlerle ilişkilerde mesafeli olunmasında yarar var. Kendiniz göstereceğiniz çalışmalarla ilerlemeye kararlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Düzensiz çalışma sizi bunaltıyor. İş hayatınızda bu konuda problem olan kişilerle yeniden konuşma niyetiniz bu kez sonuçlar verebilir. Sert görünme çabanızla, içinizdeki yumuşaklığı saklayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Paranızı doğru yerlere kanalize edebilmeniz, gerçekçi bir gözlem gerektiriyor. Önemli olan doğru kararlar verebilmeniz. Bir yakınınız bu konuda size destek olma yanlısı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2023)
Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed