Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Maddi durumunuzu etkileyebilecek kişisel veya fiziksel değişikler yapabilirsiniz. Size sunulanları daha dikkatli incelemenizde fayda var. Sizi şüpheye düşüren ya da rahatsız eden konularda çok yakında rahatlama söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Size dağıtılan mavi boncukları saklayamadınız, kaybettiniz. İnsanların size karşı böyle bir zorunlulukları olduğunu sanıyordunuz herhalde. Hiç de böyle olmadığını bugün öğrendiniz. Biraz acı oldu ama, dayanın size iyi gelecektir. Bu sıralar güçlü olmak zorundasınız. Alacağınız bazı kararlar var. Bu kararları uygulamada geç kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
AŞK: Bugünlerde hayatınızdasizin için son derece önemli birgerçek var ki o da aşk parıltıları.Bugünlerde aşık olmanız veyasize aşık olunması, kısacasıhayatınızda yeni bir aşk olası.PARA: İş arkadaşlarınızla aranızdatam uyumlu bir ekip çalışması hakim. Siz ve işarkadaşlarınız son derece güzel bir şekildegörevlerinizi yerine getiriyorsunuz.SAĞLIK: Ruhunuzdaki doygunluk bedeninize deyansımış durumda. Sağlıklı ve dinamiksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Evdeki sorumluluklarınız taşıyacağınızdan fazla. Başkasına ait olan ve yapılmadığı için size kalan ek bir iş bardağı taşırabilir. Yapılacaksa isyan etmenin manası yok. Ancak rahatsızlığınızı mutlaka tatlılıkla dile getirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Hedeflerinize ulaşmak ve başarılı olmak için yoğun uğraş verdiğiniz bir gün. Sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek için son derece kararlı adımlar atabilirsiniz. Ancak bugün aileniz özellikle de annenizle ilgili bazı konular öne çıkabilir. Bu konular istemeseniz de dikkatinizi dağıtabilir. Hemen sinirlenmemeli, olaylara akılcı yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Başarılarınız, çalışma temponuzun karşılığı. İşinize olan bağlılığınız, kişisel yetenekleriniz önünüzü açmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Sevgi bağlarınız, para sıkıntılarında yalnız bırakılmayı çoktan hak etmiş bir arkadaşınıza tavır almanızı engelliyor. Ama gittikçe bir şeylerin aşındığını hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Kasım 2021)
Köklü ortak bir geçmiş olmasına rağmen, bazı ilişkileri bir süre için dondurmak en doğrusu olabilir. Bir yakınınızın aşırı davranışlarına yanlış tepkiler vermek yerine bu yolu deneyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed