Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Üstlerinizle yaşayacağınız anlaşmazlıklarınızda, gerilimli tavrınıza biraz dikkat etmelisiniz. Olaylara tepki vermeden önce atacağınız adımların doğruluğunu gözlemlemelisiniz. Üstlerinizi ikna etmeniz gereken bazı konular olabilir. Geçmiş sorunları onlara tekrar hatırlatmanın hiç bir faydası olmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir. Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Bugünlerde affedici olmanıza rağmen keskin de bir zekaya sahipsiniz. Uranüs'ün sizi rahatlattığı bir gündesiniz. Ancak tam olarak memnun görünmüyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Sevindirici haberler alacağınız bir gündesiniz. İlişkinizle ilgili karamsar düşüncelere kapılmayın. Sevdiğiniz kişiyle olan duygularınızı açıkça söylemelisiniz. İşinizde yaşadığınız olumsuzluklar bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Haftaya hızlı başladınız. Pek çok yeni düşünce ortaya koyabilirisiniz. Daha farklı bir bakış açısı edineceğiniz eğitim temaları son derece canlı geçebilir. Başkalarını ikna edebileceğiniz konuşmalar da öne çıkacak. Bu günlerde kardeşlerle ilgili sürpriz gelişmelere hazır olun. Beklenmedik durumlar sizi duygusal olarak gerebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2018)
İş hayatınızda disiplini seviyorsunuz ve hatayı affetmiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bu başarınızdan dolayı size imreniyorlar fakat sizin başarısızlığınızı da isteyen çok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Kendinize bugün borç kaynakları aramaya çalışacaksınız. Ama borçlarınızın çoğalmamasına da dikkat etmelisiniz. Aradığınız parayı büyük ihtimalle temin edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Önümüzdeki günlerde umutlarınızı besleyebildiğiniz ölçüde sevinçler yaşayacaksınız. Bunun tersine yol açmak da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed