Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Eğer insanlardan uzaklaşma psikolojisi içinde olursanız bunun kendinize yeterince güvenmediğinizin bir göstergesi olacağını asla aklınızdan çıkarmayın. Artık güzel bir aşk ilişkisi yaşamak istiyorsanız, böyle bir ilişkiyi bu zamana kadar yaşayamamış olmanızın sürekli kararsız davranmanızdan kaynaklandığını anlayacaksınız. Ayrıca inat etmekten kaçındığınız takdirde sonunda kazanan siz olabilirsiniz. Eğer kadınsanız bu dönemde erkeklere karşı ilgisiz kalmanız olasıdır. Bu yüzden oldukça iyi fırsatları bile kaçırabilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızdan biri size dost gibi görünmekle birlikte arkanızdan kuyunuzu kazmaktadır. Eğer dikkat etmezseniz elinizdeki bazı şeyleri ona kaptırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Siz detaylardan çok bütüne önem veriyorsunuz bu yüzden aldığınız işlerde çabuk neticeye varıyorsunuz. Ancak ikili ilişkilerde bazen küçük bir sözün büyük anlamlar doğuracağını unutmamalısınız. Bu yüzden karşı cins ile ilişkilerinizde daha uyanık olmak durumundasınız. Yoksa sevdiğiniz insanın sizden şüphe etmesine neden olursunuz. Parasal konularla ilgili harcamalarınızda plan değişikliği yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Kartınız Ruh... Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınıyor gibisiniz. Oysa hakkınızı sonuna kadar savunmalısınız. Bu kadar geri adım atmayın, hakkınızı elinizden alabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
İlişkinizi ilgilendiren sorunları, kendiaranızda çözmek taraftarısınız. Fakatsevgilinizin bu konuyu başkalarıylapaylaşması canınızı sıkıyor. Çalışmahayatınızda sürtüşme içinde olduğunuz kişiönümüzdeki günlerde size yaklaşmak durumundakalacak. Paranızı iyi idare ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Maddi durumunuzu düşünürken daha dikkatli olmalısınız. Yatırım planları yaptığınız bu dönem sizin dışınızda gelişmeler öne çıkabilir. Beklediğiniz paralarda gecikmeler sizi kısıtlayacatır. Bütçenizi dağıtabilecek harcamalara ise dikkat. Bu dönem iş hayatına gereken önemi vermelisiniz. Zira işten gelebilecek kazançlarınız size güven verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Genel olarak son derece verimli etkiler altında olacaksınız ve enerjinizi olumlu kullanabileceksiniz bugün. Hemen harekete geçmek arzusu duyacaksınız ve sabırsız olacaksınız. Bu durum işlerinizi yanlış yapmanıza sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Bazı durumlarda parayı sokağa atıyor, bazı durumlarda da ona tapıyorsunuz. Bugünlerde parayla ilgili bir sorununuz yok. Harcamalarınızdaki savurganlığı biraz azaltmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Aile içinde dik başlı halinizle bazı sorunların kaynağı oluyorsunuz. Biraz daha ılımlı olmalısınız. Bir arkadaşınızın beklenmeyen tavırları ile canınız sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed