Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Bugün duygusal olarak hassassınız. Çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi daha iyi geliştirebilirseniz yardım duyacağınız her türlü desteği bulabilirsiniz. İşiniz yüzünden kendinize zaman ayırmayı da zor bulabilirsiniz fakat özel ilişkilerinizi de daha fazla ihmal etmeniz hoş olmaz. Duruma göre bir program yaparak zaman kazanmaya çalışmalısınız. İşlerinizin bir kısmı için arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Siz başkalarının talep ve düşüncülerini dikkate alarak davranıyorsunuz. Bu yüzden de insanların sürekli olarak her şeyi kendi arzuları doğrultusunda yapmaya çalışmaları sinirinize dokunuyor. Biraz dikkate alınmayı bekliyorsunuz. Bu nedenle yakın bir arkadaşınızla aranızda küçük bir tartışma geçebilir. Sonunda o da size hak verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Size o kadar çok konu hakkında bilgi verecekler ki şaşıracaksınız. Ama siz kimseye güven duymayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
İş arkadaşlarınızla aranızda varsa kronik anlaşmazlıkları çözme fırsatı bulabil irsiniz bugünlerde. İşin özüne ve amaca bakmaya çalışın. İş birliği ile hayatınızı kolaylaştıracakken, olayları kişiselleştirip keyfinizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Bugün, karşıt durumlar ve ilişkiler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle konuşmalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Sevgi ilişkilerinde canlandırıcı bir gündesiniz. Ancak ani tepkiler alabilirsiniz. Anlayışlı tavırlar sizi uzun tartışmalardan ve gereksiz düşmanlıklardan koruyacaktır. Biraz daha esnek olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Genel olarak olumlu etkiler altında olduğunuz bir gün ve başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Sonunu düşünmeden bir riske girebilirsiniz ancak bundan kaçınmanız sizin için daha doğru olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Zor kazandığınız halde kolay harcıyorsunuz. Uyarılara hak veriyorsunuz ama yine de bildiğiniz gibi davranıyorsunuz. Bugün yine uyarılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2022)
Parasal konularda gereğinden fazla müsrüf davranıyorsunuz. Yaptığınız gereksiz harcamalar yüzünden sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed