Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açık olacaksınız. Evliyseniz, ailenize karşı olan tutumlarınızda olumlu değişiklikler görülebilir. Sabah saatlerinde yapacağınız yürüyüşlerle zinde hissedebilirsiniz. Halletmeniz gereken önemli bir iş veya bir görüşme olabilir. Bunu ihmal etmemelisiniz. Kötü olduğunu zannettiğiniz bir durumun kurtulduğunu ve iyi konumda olduğunu öğrenebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Bugün duygularınızdaki süregelen karmaşıklık devam edecek. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı nasıl bir davranış sergilemeniz konusunda bocalayabilirsiniz. Kendinizi çoğu zaman karamsar ve yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaş ve dostlarınıza gösterdiğiniz aşırı yakınlığı akraba konumundaki insanlara göstermekten kaçınıyor, mesafeli davranışlarınızla yakınlarınızı şaşırtıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
AŞK: Toplum içinde insanlarıeğlendirebilmeniz ve hoş sohbetbir yapıda olmanız partnerinizinsizinle gurur duymasına, biraz dasizi kıskanmasına neden oluyor.Toplum içinde ona olan ilginizibiraz ön plana çıkarmalısınız.İŞ: İş yerinizde yaşadığınız bazı sorunlardakontrolü elinizin altına almak istiyorsunuz. Böyledavranmamalısınız. Davranışlarınız çok sert.SAĞLIK: Doğal besinlerle beslenmeniz gerekiyor.İştahınızı da kontrol altına almayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Zekanızı bugün çok iyi kullanmanız sayesinde size yapılmak istenen ayak oyunları başarısızlıkla sonuçlanacak. Ateş grubundan tanışacağınız biriyle duygusal bir ilişkinin başlayacağı gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Burcunuzda gezinen Ay sayesinde dışadönük olmayı başarıyorsunuz. Daha kararlı olmanız kişisel konularda ilerleme elde edebileceğinizi gösteriyor. Uzun süredir üzerinde durduğunuz eğitim çalışmaları akıcı bir şekilde ilerleyebilir. Yeni adımların eşiğinde olduğunuz bu günlerde sosyal hayatınızın getirdiği geniş imkanlar size güven kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Zor günlerden geçici olarak kurtulurken yeni gerginliklerin hazırlığını yapıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Belli ölçülerde sağlamcı olmaya ihtiyacınız var. Bu konularda insanlara çok güvenmediğiniz halde, kolay ikna olan bir yanınız var. Özel zevklerinizi şu sıralar sınırlamanız çok yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2023)
Bu günlerde ana sorununuz olan konu, dış müdahale olmadan kendi kendine kapanmaya doğru gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed