Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Birçok şeyi abartılı olarak ele almaya eğilimlisiniz. Dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de kendinize ait şeyleri fazla ortaya dökmemektir. İnsanların düşüncelerine fazla kıymet vermediğiniz için herhangi bir şeyinizi saklamak size gereksiz görünebilir. Aslında bunların çoğundan zarar da görmezsiniz fakat bazı şeyler de sizi yanlış tanımalarına sebep olabilir. Biraz mesafeli olmaktan zarar gelmez.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Son günlerdeki kırıcı tavırlarınız, haklı nedenlerle ama yanlış bir tarz olarak değerlendirilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Hayatınızdaki her şey sizin kontrolünüzde olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. Fakat iş hayatınızda fazlasıyla değişiklikler olacak. Fazlasıyla disiplin ile çalışmanız gerekecek. İçinizdeki sıkıntılar sizi sarmadan çözüm bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Bir arkadaşınızın ailevi sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sizin için yorucu olacak ama mücadeleniz hem ona hem de prestij açısından size fayda sağlayacak. Hızlı düşünme kabiliyetinizle yaratıcı çözümler üretmeniz ve yapıcı tarzınız, çevreniz tarafından görülecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Hem kazançlı hem de eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Bir tarafta işten gelen paralar söz konusu olacak. Diğer tarafta da kalabalık bir arkadaş ortamında eğlence imkanları olacak. İşte desteklerin ve kazançların olduğu bir gün geçireceksiniz. Akşam da arkadaşlarla yeni ortamlara katılıp, güzel sohbetler edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Aldığınız işleri güzel bir organizasyonla paylaştırdınız. Buna rağmen başınızı kaşıyacak zaman bulamıyorsunuz. Sizi çok yorulacağınız günler bekliyor. Akşama doğru alacağınız bir bilgi sizi yeni bir organizasyona sevk edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2022)
Parasal olarak hiçbir sıkıntınız yok. Bugünlerde harcamalarınızı bir hayli azalttınız. Birikmiş paralarınızı akılcı yatırımlarda kullanmak ya da paranıza para katmak gibi fikirler bugün aklınızdan bile geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2022)
İhmal ettiğiniz bir arkadaşınızdan bugün sitem dolu davranışlar görebilirsiniz. Onun gönlünü almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed