Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Bugün maddi konularda yeni bir yatırım ya da girişim yapmamanız gereken bir gündesiniz. Büyük çaplı bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, kararlarınızı yeniden gözden geçirin. Eğer bir mirasla ilgili sorunları çözmeyi düşünüyorsanız, yine çok uyanık olun. Duygusal olarak bugün daha rahatsınız ancak gün içinde hala bazı küçük gerilimler yaşayabilirsiniz. Sabırsızlanma eğilimi içine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanın beklentileri sizin beklentilerinizle uyuşmayabilir. Bir arkadaşınızla ya da aile fertlerinden biriyle küçük bir anlaşmazlık olabilir. Olaylara sakin yaklaşmalı ve sinirlenmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Bugünlerde pek hazır olmadığınız yükümlülükler alabilirsiniz. Yine de erteleme ya da kaçış gibi niyetler taşımayacaksınız. Sorunların esas olarak belli zaafların sonucu olduğuna inanıyorsunuz. Bu bakışla, kendinizle hesaplaştığınız birçok problemde rastlantı, şans gibi unsurları göz ardı edebiliyorsunuz. Sorun kaynaklarını daha kapsamlı irdelemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Kartınız Sessizlik... Dingin, sakin bir gün geçirme hayali kuruyorsunuz ama gün içinde bir hayli konuklarınız olabilir. Bedensel yorgunluğunuz akşam saatlerinde geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Bugün aileyi ilgilendiren konularda mümkün olduğu kadar yapıcı ve arabulucu bir rol oynamanız gerekebilir. Eğer samimiyetinize inanırlarsa yani ikna edici olabilirseniz sizin bu tavrınız çevrenizde güven ortamı yaratacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Maddi kaynaklarınız ve işe dair konular öne çıkıyor. Duygusal açıdan işinizle ilgili beklentileriniz değişebilir. Yeni bir yapılanma içine girmek isteyebilirsiniz. Ancak kararlarınızı hayata geçirme noktasında daha sabırlı olmanız gerekecek. Kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için çeşitli kurslara ya da seminerlere katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Bireysel çalışmalardan çok ortaklaşa çalışmaları tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Değişik işbirlikleri yapabilir ve anlaşmalara varabilirsiniz. Ancak yapacağınız anlaşmalarda dikkatli davranmalısınız. Baştan size çok cazip görünecek bazı koşullar uzun vadede zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir. Kalıcı işbirlikleri kurmak için uygun bir gündesiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Bazı gündelik sıkıntılarınız oluyorsa da, bunları hissettirmemeyi başarıyorsunuz. Tutumlusunuz. Para konularındaki sistemciliğiniz, çevrenizde güvenilir ve danışılabilir biri olmanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2021)
Özgüvenlisiniz. Sınırınızı biliyorsunuz. Sizi aşan şeylerden geri durmayı biliyorsunuz. Ama çok yakınınızdaki biri, bunu kendine hayranlık derecesinde geliştirmiş. Onun yanılgılarına ortak olmaktan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed