Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bugün başkalarını ilgilendiren bir konuda karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Basit gibi görünse de bu gibi şeylerden kaçmalısınız çünkü kimseyi memnun edemeyip, başınıza dert alma durumunda kalabilirsiniz. Bazı masraflar yapmanız gerekebilir. Fiziksel olarak son haftaların en güçlü dönemine giriyorsunuz. Çevrenizdekilerin sizi anlayabildiklerine inanmasanız da anlıyorlar ve istediğiniz konularda şans veriliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Çevrenizdekiler sizin kural dışı olduğunuz konusunda hem fikirler. Oysa siz genel kuralları umursamamakla birlikte kendi kurallarınıza çok bağlısınız. Arkadaşlık ölçülerinize göre sizin dostluluğunuzu hak etmeyen biriyle çoktan ilişkinizi kesmiştiniz. O sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Size ihtiyacı olduğunuzu bilmenize rağmen onunla yakınlaşma niyetiniz olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
AŞK: Aşk konusunda çevrenizekarşı biraz ketum davranıyor,aranızda geçenlerden sözetmiyorsunuz. Aslında en doğrusubu. En azından dedikodularıönlemiş oluyorsunuz. Onunla başbaşa bir gün geçireceksiniz.PARA: İş konusunda bugün gergin bir gün olacak.Ani yapacağınız kısa yolculuklar size zor gelecek.Alacağınız parayı hesabınıza katmalısınız.SAĞLIK: Kendinizi gergin, yorgun, huzursuzhissediyorsunuz. Moraliniz bir türlü düzelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Bugün yediklerinizin sağlıklı ve taze gıdalar olduğuna her zamankinden daha çok dikkat edin. İşinize ve sorumluluklarınıza gösterdiğiniz özeni ve disiplini sağlıklı halinizin devamı için de göstermeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Sizi sıkıştıran etkilerle karamsar duygular içindesiniz. Özellikle işle ilgili sorunların altında kaldığınız bu dönem sağduyulu olmanızda yarar var. Bu tersliklere rağmen kişisel açıdan sizi oyalayan konularda var. Hayatınıza hareket getiren eğitim temaları hızlı biçimde ilerlemeye başlıyor. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz, başkalarını ikna edebileceğiniz girişimler içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin onun işine yarayacağını biliyorsunuz. Ona bazı önerileriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Kolay harcadığınız için bazı sıkıntılarınız oluyor. Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde hesap ödeme işini sizin asli bir görevinizmiş gibi görüyorsunuz. Bugünlerde bir para tartışmanız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ekim 2022)
Her ortam, her koşul sizin açık sözlülüğünüze katlanamayabilir. Biraz daha mesafeli olmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed