Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Bugün daha çok grup çalışmaları ve birlikte çalışmalar öne çıkıyor. İşte beklediğinizin aksine oldukça verimli ilişkiler kuracak ve birlik çalışmalarına katılacaksınız. Bir projeniz gündemde ise onu hemen uygulamaya çalışmalısınız. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim. Dışa vurumunuz ve davranışlarınız ile sempatik birisi olarak görünmek isteyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Günün ilk saatlerinde biraz gerilimli olacaksınız. Ancak beklediğiniz haber geldikten sonra rahatlayacaksınız. İç dünyanızın zenginliği ile dileklerinize ulaşabiliyor, azimle çalışmalarınızın karşılığı alıyorsunuz. Ancak sevdiklerinize de zaman ayırmalı onların bazı yüklerini hafifletmelisiniz. Ailenizle olan ilişkinizde zaman zaman çok çıkarcı davranabiliyorsunuz. Bu durum onları çok rahatsız etse de size belli etmiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Kartınız Yıkılan Kule... Evli olan Kova burcu mensupları bugünlerde ilişkilerinin ciddi sarsıntıya girdiğini hissederek paniğe kapılabilirler, ancak zararlı çıkacağınız durum yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Bugün kendinizi göstermek, fikir mücadelelerinde yol almak, mantıklı ve objektif kararlar alabilmek açısından değerli bir gündesiniz. Olaylara sadece kendi pencerenizden bakmadığınız sürece mutluluğunuz daha da artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Evlilik ve ortaklıklar alanında hareketli ve canlı bir gün. Önemli diyalogların dikkat çekmesi ile bazı sorunlar aşılabilir görünüyor. Başkalarından destek göreceğiniz gelişmelere yakın durmalısınız. Yeni ortaklıkların gündeme geleceği fırsatlar ise pozitif sonuçlar getirmekte. Ortak paraların yönetimi konusu ise bazı riskler taşıyor. Gereken önlemleri almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Bugünler içersinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız. İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Sağlamcı bakışınız, dönemsel problemlere çözüm olamıyor. Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2023)
Bir yakınınızı, artık sınırı aştı düşüncesiyle istemeden kırabilirsiniz. Bugün bu nedenle, hararetli tartışmalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed