Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bazı konuları fazla esneklik içinde ele alıyorsunuz. Bugün bu konuda alacağınız uyarıların haklılığı, haksızlığı konusunda iyi düşünmelisiniz. Gün boyunca akşam saatlerinde yapacağınız önemli bir görüşmeye hazırlanacaksınız. Görüşme umduğunuzdan daha iyi geçebilir ve yeni öneriler alabilirsiniz. Bazı değişikliklere hazırlıklı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Birlikte olduğunuz kişi tarafından ne kadar yakınlık görürseniz görün, onun yardımını kabul etmiyorsunuz. En azından denemeye değer olacağını düşünmelisiniz. Yeteneklerinizi ön plana çıkartmak için çok uğraş veriyorsunuz. Karşılığını kısa sürede alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İş konusunda aldığınız sorumlulukların ve hevesinizin, maddi açıdan faydasını göreceğiniz etkiler var bugün. Arkanızda olup size güç veren, sizin için önemli bazı kişiler, yepyeni görevler almanıza ve vizyonunuzu geliştirmenize yol açan olaylara yön verecekler. Korkmanıza gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
İş ve çalışma konularına odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızda artış olabilir. Yoran ve yıpratan durumlar var. Sağlık konularında daha özenli olmalısınız. Bazı tekrarlayan şikayetlerinizle ilgili kontrole gitmeniz yerinde olabilir. İş yoğunluğunuza rağmen çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Kotardığınız iş bağlantıları size öncelikler veriyor. Yolculuk bir süre sonra, ama gideceğiniz yerde ve girmeniz gereken ilişkilerde yabancılık çekeceğiniz endişenizi şimdiden yok etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, özellikle bir kişiyi epeyce rahatsız ediyor. Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İlişkilerinizde beklenmedik pürüzler ya da anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz. Verebileceğiniz ani kararlar yanlış anlamalara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed