Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Bazı konularda sular ısınıyor olabilir. Sorumluluklarınızı ve görevlerinizi gözden geçirebilir, problemlerden uzak kalacak şekilde ilerleyebilirsiniz. Tepki vermeden ya da harekete geçmeden önce iki kere düşünmeniz gereken günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Hayata bambaşka bir pencereden bakmaya başladınız. Sizden yaşça büyük biriyle yaptığınız bir konuşma hayatınızı oldukça etkiledi. O size, sizin görmediğiniz ve asla da göremeyeceğiniz ayrıntıları gösterdi. Onunla daha önce konuşmalıydınız. Ayrıca size kısa bir yolculuk görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Kendinizi zor durumlara sokabiliyorsunuz. Duygularınızı açmadan önce karşınızdaki kişinin sizin için ne anlam ifade ettiğini düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Karşılıklı çıkarların gözetildiği, ön planda olduğu ilişkiler bugün yorucu olabilir. Verdiğiniz sürece ilgisini alabildiğiniz, fayda sağlayan insanlar yerine birlikte olmakla bile kendinizi iyi hissettiğiniz insanlara yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Hem kazançlı hem de eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Bir tarafta işten gelen paralar söz konusu olacak. Diğer tarafta da kalabalık bir arkadaş ortamında eğlence imkanları olacak. İşte desteklerin ve kazançların olduğu bir gün geçireceksiniz. Akşam da arkadaşlarla yeni ortamlara katılıp, güzel sohbetler edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Sabah saatlerinde amirinizle yanlış anlaşılmadan kaynaklanan ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu tartışma ne kadar moralinizi bozsada neticede bir yanlış anlaşılma. Yoğun bir iş günü ayrıca başka iş arayışlarınızda da olumlu gelişmeler olabilir. Yeni bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz ve bu sizin ne zamandır beklediğiniz fırsat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Bugünlerde geçici sıkıntılarınız var, ama yakın gelecekte epey rahatlayacaksınız. Belirtiler bugünlerde kendini gösterebilir. Bir şeyleri yoluna koyacağınız yolunda gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Gün içinde sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz .Gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz yada anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed