Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Size sunulan seçenekler kafanızı karıştırabilir. Bazı kişilerin saçma gelebilecek anonslarının üzerinde durmamanızda fayda var. Boşuboşuna ortam gerilebilir. Eğitim, seyahatler veya çevre değişikliği sağlayabilecek doğru seçimler yapmanız gerekiyor. Disiplinli ve pratik olmanız sizi daha iyi koşullara taşıyacak. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2023)
Sosyal çevrelere girebileceğiniz ve arkadaş çevrelerinde hoş ilişkiler kurabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ve çevrenizi ortak çalışmalar için motive edebilecek güce sahip olduğunuz görülüyor. Sevdiğiniz kimselerle tatil amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Bugün partneriniz size ilan-ı aşk edebilir. Eğer ilgisini karşılıksız bırakırsanız kalbi kırılabilir. İşinizde size destek olan kişiler her daim yanınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Anne-babalar çocuğunuzla birlikte olmanız önemli bugün. Çok fazla keyif almasanız bile katlanın. Bugün onun sizin özel ilginize ihtiyacı var. Günü en çok eğlenceli hale getirecek şeyler sanatsal organizasyonlar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Eldeki birikimlerin önemi artıyor. Bu yüzden harcamalarınızı daha düzenli yapmaya özen göstereceksiniz. Yeteneklerinizi değerlendireceğiniz yeni çalışmalardan gelebilecek kazançlar da göze çarpıyor. Çalışma şartlarınızı ve iş hayatınızı ilgilendiren konularda sizi endişeli kılan gelişmeler olabilir. Önemli ödemelerin öne çıkması ile kısıtlı koşullar yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2023)
Yokluğunuz fazlasıyla hissediliyor. Oldukça beceriklisiniz. Yüksek performansınızın hakkettiği ölçüde değerlendirilmeyişi, iş ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2023)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2023)
Maddi konularda kendinizi pek rahat hissetmeseniz de bugün kafanızı bu konuya hiç yormayacaksınız. Bütçenizle ilgili bazı insanlardan değerli fikirlerini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2023)
Hatalı adımlara karşı sandığınız kadar hazırlıklı değilsiniz. Bugünlerde kararlarınızın önünde uzun, uzun düşünmeler olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed