Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Pratikte size hiç bir faydası dokunmayacak işlerle ilgilenmeniz nedeniyle gereksiz yere vakit kaybedebilirsiniz. Görünüşe göre işinizle ilgili konulan halletmede biraz sıkıntılar yaşayacaksınız. Maddi açıdan olumlu bir gün. Bir süreden beri ortaya çıkmış olan ancak çözümsüz kalmış problemleriniz yüzünden bugünlerde biraz bunalımlı dönemler geçirebilirsiniz. Ayrıca üzerinde çalıştığınız ve yoğun konsantrasyon gerektiren işlerinizde istediğiniz verimliliği sağlayamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Son zamanlarda kendinizi fazlasıyla işinize verdiniz, biraz boşlayın. Takip etmeniz gereken bir işi bu yoğunluk içinde unuttunuz. Bir arkadaşınızdan iyi bir haber alacaksınız, bu sizi daha büyük düşünmeye sevk edecek. Gelecek günleriniz, adım adım yükselen günler olacağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Hayatınızda yeni olaylar olacak. Bunlar sizi çok derinden etkileyecek. İş hayatınızdaki dengeyi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Sevgilinizle şimdiye kadar üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için uygun bir gün. Yoğun tempoya rağmen yapmakta olduğunuz işi başarıyla sonuçlandıracaksınız. Sorumluluk almanız mesleğinizde yükselmenizi sağlıyor. Beklediğiniz para yakın zamanda elinize geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Sosyal hayat ve ilişkiler açısından hareketli ve tempolu zamanlar içindesiniz. Başkalarını yakından ilgilendiren konulara yönelmek, yardımlaşma içinde olmak sizi mutlu edecektir. Arkadaşlarla olan beraberlikler yanında, size yeni dostluklar kazandıracak ortamlar içinde bulunacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınızda daha esnek olmalı, yeni düşünceler üretmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Bu aralar bir koltuğa birden çok karpuz sığdırdınız. Yeteneklisiniz ve iş enerjiniz çok fazla. Bu yüzden size teklif edilen işleri geri çeviremiyorsunuz ama zamansızlıkta en büyük düşmanınız. Günün yirmi dört saatine sığmıyorsunuz. Bu gidişle hasta olacaksınız. İş hayatınızı çoğu kez kişisel duygularınızdan bir kaçış gibi görmeniz de aslında kendinizi aldatmaktan başka bir şey değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2022)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vereceğiniz bir gündesiniz. İki ayrı yerden para beklentisi içine girebilir ve bu konuda sabırsızlandığınızı hissedebilirsiniz. Temkinli hareket etmenize rağmen beklentiniz dışında bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2022)
Pek çok şeyi başarabilecek yeteneğe sahipsiniz. Bu şeylere istekliliğiniz da ilave etmelisiniz. Çalışma ortamınızda sizden daha atak insanlar aşama kaydedebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed