Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bugün duygusal ilişkilerinizi ön planda düşünmelisiniz. Sevdiğiniz birisine hakettiği ilgiyi göstermiyorsunuz. Böyle bir niyetiniz olmasa bile farkında olmadan, ilgisizmiş hissi veriyorsunuz ve bu da karşınızdakini çok üzüyor. Yakınlarınızla biraz daha candan ilgilenmelisiniz. Bu şekilde davranmaya devam ederseniz gerçek uzaklaşmalar kaçınılmaz olur. Sonradan asıl niyetinizin bu olmadığını anlatmakta çok zorlanırsınız. Bugün ayrıca iki değişik konu arasında kararsız kalabilirsiniz. Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bugün yepyeni bir gelişmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Bu sevincinizi dostlarınızla paylaşacaksınız. Sipariş ettiğiniz şeyler bugün yarın elinize geçecek. Bugün romantik dünyanızdaki melankolilerden biraz uzaklaşabileceksiniz. Çok uzun zamandır dilediğiniz şey kapınıza gelmiş gelecek. Hiç ummadığınız bir anda şaşırtılmaya hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Kartınız Mesaj... Bugün kontrat, banka, vergi gibi hukuksal davalarla ilgilenebilirsiniz. Ancak toplumsal sorumluluğunuzu göz ardı etmeyin. Aksi halde eksikliğiniz ortaya çıkacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Önümüzdeki günler lider ruhlu, öne atılmayı seven arkadaşlarınızla ufak sürtüşmeleri getirebilir hayatınıza. Karşılıklı diklenmek yerine güçlerinizi, enerjinizi birleştirmeyi önerin bu tip insanlara. İki elin sesini hatırlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Sizi kısıtlayan pek çok konu geri planda kalıyor. Kendinizi düşünceleriniz ve yaratıcı yanlarınızla yeni uğraşlara yakın hissedeceksiniz. Daha dışadönük olduğunuz bu dönem eğlence ve keyifli tatiller öne çıkabilir. Bir yandan da spekülatif konular ilginizi çekmekte. Ancak daha dikkati olmalı, zarar getirecek adımlardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi saptamış olmanız gerekiyor. Bu görüşme, iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekinmeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Para konularında oldukça akılcı yaklaşımlarınız var. Birikimlerinizi yatırımlarda değerlendirmek için bazı kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2022)
Sağlığınıza özen göstermeniz hoş bir şey ama çevrenize bunu fazlaca yansıtmanız hoş bir şey değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed