Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Belli bir girişiminiz başarıyla sonuçlanabilir, ama bu katılımınızın yeteneklerinizi göstermenize ya da yaratıcılığınızı kullanmanıza olanak tanıyacağından gerçekten emin misiniz?
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Siz de birçokları gibi hareketli, sosyal açıdan zengin bir hayatın özlemi içindesiniz. Ama monoton bir hayatınız var. Bugünlerde özlediğiniz hayatın tam tersini isteyen birisiyle tanışacaksınız. Onu ilgi çekici bulacak, ondan etkileneceksiniz. Sizin yaşadığınız hayatı sevmenizi sağlayacak. Aile ilişkilerinizde küçük problemler görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
İş yerinizde diğer insanlar sizden bugün çekiniyorlar. Sürekli öfke halindesiniz. Tezcanlı olmanız işlerinizi daha fazla karmaşık hale getirecek. Sakin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir. Ancak onları her konuda ikna edebileceksiniz. Detaylar üzerinde fazla duruyor, olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Kaprisli kişilerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Arka planda olup biten şeyler sizi tedirgin etmemeli. Kendi iradenizle olayları kontrol etmekten uzaklaşmaya çalışın. İçinizdeki güce dokunmak, iş hayatında daha yaratıcı etkilerle öne çıkmak mümkün. Geçmişe dair sizi bağlayan temalar, kendinizden çok başkalarına yararlı olacağınız konular olabilir. Yurt dışı ilişkilerin geliştirilmesi adına yeni fırsatlar kapıda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor. Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı göstergesi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Kasım 2021)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda küçük bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Kasım 2021)
Gizli kalmasını istediğiniz konuları uluorta konuşmaktan ve ihtiyatsızca sergilemekten kaçının. Parayla ilgili konularda fazla açılmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed