Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bugün alınganlığınız üzerinizde ve düşüncesiz sözler sarfetmeye eğilimlisiniz. Size yöneltilen her eleştiriyi yıkıcı olarak algılamayın. Çünkü, dostlarınızın, söylediklerine kulak vererek onlardan bazı dersler çıkartmanız gerekiyor. Unutmayın dost acı söyler. Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan her tür işinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün duygusal ilişkilerinizde de çok dikkatli davranmalısınız. Küçük bir sözünüz bile çok yanlış anlaşılarak büyük bir anlaşmazlığa sebep olabilir ya da en azından böyle bir anlaşmazlığın temeliniz atabilir. Böyle bir durumda da herşeyi eski haline getirebilmeniz uzun süre uğraşmanızı gerektirir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Bugün kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledeceksiniz. Halledeceğiniz bu iş sayesinde kendinize ayıracak zaman bulabileceksiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza zaman ayırabilir ya da zihinsel faaliyetlerinize önem verebilirsiniz. Ailenizle birlikte bir yerlere yemeğe ya da davete gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Duygusal açıdan boşluk içerisindesiniz. Hayatınıza girmek isteyecek yeni biri tüm dengenizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
İç dünyanıza çekilip kendi kendinizle baş başa kalmak için uygun bir gün olabilir. Sosyal olacağınız mekânlardayken yaşanan olayların ruhen sizi ne kadar doyurduğuna bakın. Buna hizmet edecek şekilde yaşamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Sizi sıkıştıran ve karamsar kılan pek çok gelişme var. İş ve geçmişle ilgili temaların getireceği sorumluluklar açısından yoğun olacaksınız. Eldeki işleri tamamlamak adına fedakarlık yapmak gerekecek. Ancak kişisel adımlarınız ve planlarınızda aceleci olmaktan sakınmalısınız. Her konuda iki kez düşünerek hazırlıklarınız üzerinden geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Bu imaj size yeni teklifler getirebilir. Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bazı olumlu adımlar atmayı başaracaksınız. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ağustos 2022)
Siz acı patlıcanı kırağı çalmaz diyorsunuz, ama hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi bir sağlık uzmanına göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed