Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bugün haftanın ilk günü olmasına rağmen kendinizde yeteri kadar çalışma gücü hissetmeyebilir ve ruhsal anlamda kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Eğitim, yayıncılık, ticaret, seyahatleriniz ile ilgili konularda çalışmalarınız var ilişkileriniz adına pozitif bir yön kazanabilir, amaçlarınız doğrultusunda hareket edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Genel anlamda güzel, keyifli, zevkli, heyecan verici ama bunları yaşamanız için de büyük çabalar harcamak zorunda kalacağınız bir Çarşamba günündesiniz. Hafta sonu ile ilgili planlarınız var fakat iki ayrı tarafa hafta sonu sözü vermeniz size yarın yada yarından sonra sıkıntılar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Kartınız Felaket... Zihinsel dağınıklılığınız aşk ilişkinizi tehlikeye düşürebilir. Sıkıntı her insanda olabilir. Sorunları bu kadar düşünmemeye önem verin. Düzelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Cüzdanınızdaki paranın hesabını yapmakta zorlanabileceğiniz bir gün. Ödeme yaparken para üstü alırken, hesaplayıp alacağınız bir şeye karar verirken rakamlarla bugün için aranızın pek de iyi olmadığını aklınızdan çıkarmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz olanaklar bulacaksınız. Devam eden takım çalışmalarında farklı konular denemek üzere harekete geçiyorsunuz. Sosyal alanda kurulan yeni ilişkiler ve dostluklar açısından tatmin edici sonuçlar alınabilir. Değişik paylaşımlar, sosyal katılımın geniş olacağı hareketli zamanlar size keyif verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Sürpriz fırsatlarla yepyeni planlar içine girebilirsiniz. Yakın günlerde oldukça sevineceğiniz görüşmeler, umutlu randevuları getirebilir. Sakin ve tokgözlü yaklaşımlarla çok kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Günlük çalışmalarınızdaki huzursuz yaklaşımlarınızın işlerinizi olumsuz etkileyebileceği bir gün. Buna karşın, maddi konularda ayakları yere basan ve sağlam yaklaşımlarınız iyi yatırımlar yapmanıza yardımcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2022)
Sizin için son derece önemli olan bir mesele, aynı hassasiyeti göstermesi gereken başkaları tarafından sürüncemede bırakılıyor. İnisiyatifi tümüyle almazsanızkaybeden sadece siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed