Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Birlikte olduğunuz kimseyle tam bir fikir birliği içinde olabilir ve varsa ilişkinizdeki olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Bazı önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda ve para akışınızda sıkıntı olabilir. Hayatınızın bu döneminde çok güçlü itilimler duymanız olasıdır. Eğer erkek bir kovaysanız bu dönemde arzularınız zorlayıcı seviyede olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Aile bağlarınız güçlü. Ama bu, tek başına sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Kartınız Mesaj... Bugün kontrat, banka, vergi gibi hukuksal davalarla ilgilenebilirsiniz. Ancak toplumsal sorumluluğunuzu göz ardı etmeyin. Aksi halde eksikliğiniz ortaya çıkacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Uzun süren küskünlük döneminin ardındansevgilinizle yeniden bir arayagelmek yüzünüzü güldürdü. Mutluluğunuziçin ona zaman tanıyaraksorunları büyütmemeye çalışın. Mesleğinizle ilgiliolumlu değişimler gündemde olabilir. Olaylarıolumlu yönlerinden değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Daha fazla çaba göstermeniz ve havada kalan fikirlerinizi toparlamalısınız. Zira para durumunuzu etkileyen gelişmeler sizi meşgul edecek. Çalışma kapasitenizi etkileyen faktörleri aşarak,daha fazla çalışmaya kararlı olabilirsiniz. Nakit durumunuzu sağlamlaştırmak gerekebilir. Daha alternatif kazançlar elde edebileceğiniz olanaklar üzerinde durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Zor, yoğun günlerin arkasında, umutlarınızı tekrar dirilteceğiniz gelişmeler var. İş hayatınızda ufak, tefek aksaklıklarınız olabilir. Mesleki dayanışmalar sizi yüksek bir moralde tutacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Harcamalarınızı daha fazla sınırlama niyetlerinizin önünde engeller yok. Sorumluluğunuzda olan, ama size ait olmayan yüklü bir para, bugünlerde bazı nedenlerle kullanımınıza sunulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mayıs 2023)
Bugünlerde destek arayışlarınızda oldukça seçici olmanız gerekecek. Hatalı tercihler zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed