Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
İş ve para konularında ummadığınız olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Karlı alışverişler yapabilir, her konuda büyük bir beceriklilikle haraket edebilirsiniz. Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da bir süredir istediğiniz bir şey için alış veriş yapmayı düşünüyorsanız bugün çok uygundur. Hayatınızda yeni yüzler, yeni yerler, işler ve aşklar isteyebilirsiniz. Mantığınızın sesini sezgilerinizle birleştirebilirseniz büyük kazançlar elde edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Umudunuzu kestiğiniz bir konuda şans yüzünüze gülecek. Bugün bu konuyla ilgili bir haber alabilirsiniz. Harekete geçmekte kararsız kalabilirsiniz, oysa acele davranmanız gerekebilir. Bu defa destek talep etmeniz bir iki pürüzü kolayca halletmenizi sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Kartınız Yükselme... Kültürlü, alımlı, sportif ve zarif görüntünüz ilk bakışta hemen karşı cinsin ilgisini üzerinize çekiyor. Kariyerinizdeki yükseliş bu sebepten olsa gerek. Hoşsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Aşkta yaşadığınız sıkıntıların hepsi sizineseriniz. Çalışma hayatında elinizdekiyleyetinmeyip daha da yükselmekistiyorsunuz. Önünüze çıkacakher fırsatın üzerine atlamaya hazırsınız.Maddi konularda hem olumlu hem de olumsuzsonuçları düşünerek tedbirinizi ona göre alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Kendinize dair farkındalığınız artıyor. Duygularınız ve istekleriniz konularında kendinize karşı daha dürüst olabilirsiniz. Bu durum bazı kararlar almanızı sağlayacak. Hassas olduğunuz alanlarda sizi güçlendirecek olumlu adımlar atabilirsiniz. Fiziksel açıdan değişmeye hazır ve isteklisiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Mesleğinizi geliştirme niyetleriniz, bu günlerde kısa aralıklı sık yolculuklar yaptırabilir. Kendinize duyduğunuz aşırı güvenle gereğinden fazla atak olabiliyorsunuz. Bu, size ilişki sorunları yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Son zamanlardaki sıkışıklığınız devan ediyor. Bir süre sonra yapmanız gereken bir ödeme şimdiden canınızı sıkıyor. Bugün onu halletmek için bir yakınınızla konuşabilir, plan yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Sağlığınız konusunda çok dikkatli davranmalısınız ve ani hareketlerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed