Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Duygusal veya ticari bir bağlantının işlevselliği sorgulanabilir. Bu durumun sizi destekleyip desteklemediğini gözden geçirmelisiniz. Öfkelenmek yerine, meşguliyetlerinizi arttırmalı veya sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Çevrenizde veya görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler iltifatların, romantik planların veya fırsatların önünü açabilir. İlk adımı atmaktan korkmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bir akraba ilişkinizde size yakınlaşma isteğine soğuk duracaksınız. Önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olabilirsiniz. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir malla ilgili. Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, sizin bilginiz dışında besleniyor. Sizin bu konuyla alakalı, elinizi bağlayan birtakım bağlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
AŞK: Aşk konusundakihareketleriniz çoğu zamanahlaki kurallara uygun.Ancak en ufak kederinizdebile partnerinizden siniriniziçıkarıyorsunuz adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bir ihtiyaç sahibi için maddi bir iyilik yapmanız gerekebilir. Her ne kadar kayıpmış gibi gözükse de bu seferki içsel tatmin yaratacak bir hareket olacak. Çelişkili duyguları gözardı etmeye çalışın. Olası bir eğitim sizin farklı bir yönde gelişmenize büyük oranda katkı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Romantizm açısından şanslı bir gününüzdesiniz. Duygusal açıdan heyecan verici gelişmeler gözüküyor. Öte yandan heyecan ve cesaret veren aynı enerjiler işe dair konularda aşırı riskler almanıza sebep olabilir. Daha temkinli olmanızda fayda var. Yüksek enerjiniz ve neşeniz sayesinde çocuklarla keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2022)
İş yerinizde sizi direkt ilgilendirmeyen bir gelişme yaşanabilir. Ama bu gelişme sizin de geleceğinizi uzun vadede etkileyebileceğinden gelişmeleri yakından izlemenizde fayda var. İş arkadaşlarınızla ilişkiniz hiç olmadığı kadar iyi olacak. Sizi takdir edenlere olumlu yanıtlar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Parasal konulardan şu günlerde çok uzaksınız. Hatta parayı hiç düşünmüyorsunuz. Harcamalarınızı çok fazla kıstınız, bu kadar cimri olmamalısınız. Çevrenizdekiler de bu durumu çok eleştiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Strese bağlı sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed