Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
Bugün birçok istek ve hayalinizi gerçekleştirme gücüne sahip bir gününüzdesiniz. Yurtdışı ve özellikle denizaşırı yolculuklara başlayabilir ya da bunlara yönelik hazırlıklar yapabilirsiniz. Yeni fikir ve planlara açıksınız. Bu dönem sizin için aşırı verimli zamandır. Hedeflerinizi elde etmek için büyük bir itilim duymanız ve amacınızı gerçekleştirmek için her yolu mübah saymanız olasıdır. Bu tutumlarınız çevreyi kırmanıza ve sadece yeni düşmanlar kazanmakla kalmayıp, eski dostları da en azından kaybetmenize sebep olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşi kırmak için bahaneler arayacaksınız. Abur cubur yemede rekor kırabilirsiniz. Biliyorsunuz, yediğiniz her abur cubur size kilo olarak geri dönecek. Enerjiniz, hareketliliğiniz kilo almanıza engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
AŞK: Toplum içinde insanlarıeğlendirebilmeniz ve hoş sohbetbir yapıda olmanız partnerinizinsizinle gurur duymasına, biraz dasizi kıskanmasına neden oluyor.Toplum içinde ona olan ilginizibiraz ön plana çıkarmalısınız.İŞ: İş yerinizde yaşadığınız bazı sorunlardakontrolü elinizin altına almak istiyorsunuz. Böyledavranmamalısınız. Davranışlarınız çok sert.SAĞLIK: Doğal besinlerle beslenmeniz gerekiyor.İştahınızı da kontrol altına almayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
Bir seyahat turu ya da arkadaş organizasyonu vesilesiyle kısa bir gezi yapabilirsiniz bugün. Değişiklik iyi gelebilir. Ancak mümkün olduğunca ortama uyum sağlamaya ve canlılığınızı diğerlerine de aktarmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
Artık planlı ilerlemek ve işe ait konuları dikkate almak gerekiyor. Hafta sonunu içine alacak şekilde günlük işlerinizi yeniden organize etmelisiniz. Aşırı fedakarlık ya da, çalışmanın getirdiği duygusal gerginlikler ise bugün ağırlıkta olacak. Bazı yenilenmelere rağmen detaylı işlerin getirdiği yoğunluk sizi daha fazla çalışmaya zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
İş yaşamı için önemli sayılabilecek bir deneyime sahip olmanıza karşın; özellikle şu sıralar karşınıza çıkan sorunları sezgilerinizle çözmeyi tercih edeceksiniz. Önümüzdeki günlerde zamanınızın çoğu toplantılarla dolu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
Önümüzdeki günler içinde yeni fikirler, yeni oluşumlar var. Para konularını ciddiye alma kararlılığınız sizi düze çıkartabilir. Sonunda sıkı önlemlerinizin sonuçlarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Temmuz 2022)
Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Ãœzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed