Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugünlerde eş, dost beraberliklerinde tamamlanamamış birtakım şeyleri yerine oturtma çabaları içine girebilirsiniz. Yaratıcı günleriniz. Bunun getirdiği fırsatlarda fark edilir artışlar söz konusu olacak. Bu fırsatların getireceği olanaklar, yenilerinin zeminini hazırlayacak. Kişiliğinizi belirleyen temel özellikler birçok alanda belirginleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Venüs'ün burcunuza geçmesi neşenizi yerine geliyor. Olaylara karamsar bakmanın artık bir anlamı yok. İçsel coşkularınızın sizi yönlendirmesine kendinizi bırakmalısınız. Karşı cins üzerinde etkinizi oldukça yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sırf başarılı olmak için yakın dostlarınızı zarara uğratmak hiç de itik bir davranış değil. Yeni tanıştığınız biriyle ilişkinizin düzeyi duygusal yoğunluğa doğru gidiyor. Aile büyüklerinin tavsiyelerine uyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Genel olarak rahat şartlar içindesiniz. Yabancılarla ilgili konulara odaklanmak, farklı ilgi alanlarında sorumlu davranarak ilerlemek sizin elinizde. Yenilikleri içinize sindirdiğiniz bu dönem başkalarından çok yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Zira eğitimle ilgili gelişmeler hayatınıza dinamizm katmakta. Deneyimci yanlarınızı harekete geçiren gelişmeler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşantınızda aldığınız doğru kararların olumlu sonuçlarını yaşayacağınız bir gündesiniz. Bugün yeni kazanç yolları ve işinizi geliştirecek fırsatlar bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İş yaşamınızdaki sezgileriniz çok güçlenecek ve doğru zamanda doğru işler yapacaksınız. İşinizde, yeteneklerinizin gittikçe daha fazla ortaya çıkması, fark edilmesi ve sonuç yaratması muhtemel görünüyor. Para konularında yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para konularında çok şanslı bir gündesiniz. Bugün yaptığınız yatırımlardan beklemediğiniz bir kazanç elde edecek ve maddi bakımdam rahatlayacaksınız. Bir alacağınızı tahsil etme konusunda görüşme yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Geleceğe dönük düşsel beklentileriniz, bazı gerçekleri yaşamanıza engel gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed