Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (9 Ekim 2013)
Bazı konuları geçiştirmemekte veya bazı işleri yerine getirmekten şikayet etmemekte fayda var. Doğru iş ve uğraşlar zahmete değer unutmamakta fayda var!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (9 Ekim 2013)
Bazı konularda çeşitli düşünceleriniz var ve bugün bu düşüncelerinizin üstünde yoğunlaşacaksınız. Bu yüzden sağlıklı düşünebilmek gergin ortamlardan uzak durmanız gerekiyor. Sosyal çevrenizde bir genişleme söz konusu olabilir ve bu sizi her bakımdan geliştirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (9 Ekim 2013)
Kartınız silah... Size hayat verenbirtakım yararlar sağlayan insanlarınetrafında pervane olmuşsunuz gibi.Oysa siz bu durumu başarılarınızla veözverilerinizle hak ettiniz unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (9 Ekim 2013)
Bir süredir görüşmediğiniz ve özlem duyduğunuz bir arkadaşınıza aslında bir telefon numarası kadar yakınsınız. Sadece sesini duymak bile yetebilir. Kim bilir belki o da bugün sizin gibi doğaçlama bir plana hayır demez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (9 Ekim 2013)
Sosyal ilişkilerin size kazandırdığı pek çok olanak söz konusu. Öne çıkan bağlantılarla hayatınıza yeni imkanlar girebilir. Pek çok konuda destek görecek, arkadaşlıkların ne kadar keyifli geçtiğini göreceksiniz. Yeni gruplaşmaların öne çıkacağı zamanları iyi değerlendirmelisiniz. Gelecekle ilgili planların yapıldığı bu dönem realist olmaktan uzaklaşmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (9 Ekim 2013)
Bugün içinizdeki girişim yapma isteğiniz daha da artacak. Yeteneklisiniz ve hep aynı konular üzerinde çalışmak zaman zaman sizi sıkıyor. Devamlı bir hareket halindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (9 Ekim 2013)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (9 Ekim 2013)
Gelir durumunuz iyi ama harcamalarınız da fazla. Biraz daha tutumlu olup para biriktirebilirseniz istediğiniz şeylere daha kolay kavuşursunuz. Bugün arkadaşlarınıza kafanızdaki projelerden bahsedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (9 Ekim 2013)
Geleceğe yönelik planları kurmak artık sizin için bir mecburiyet oldu. Bugün bu konuyu düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142012 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed