Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Günün ilk saatlerinde biraz gerilimli olacaksınız. Ancak beklediğiniz haber geldikten sonra rahatlayacaksınız. İç dünyanızın zenginliği ile dileklerinize ulaşabiliyor, azimle çalışmalarınızın karşılığı alıyorsunuz. Ancak sevdiklerinize de zaman ayırmalı onların bazı yüklerini hafifletmelisiniz. Ailenizle olan ilişkinizde zaman zaman çok çıkarcı davranabiliyorsunuz. Bu durum onları çok rahatsız etse de size belli etmiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün herkes sizden bir şeyler bekliyor. Eliniz ayağınız dolaşıyor gibi. Bu kadar gayret göstermeniz aslında değmez. Hakkınızı aramayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün tartışmalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Sizden farklı düşünen ve üzerinizde etki bırakmaya çalışan kişilere benzer biçimde yanıt vermek yerine asaletinizi koruyun. Belki de gülüp geçmek en güzel tepki olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Daha içe dönük olacağınız bir gündesiniz. Bu durum gün içinde sık sık psikolojik süreçler yaşamanıza sebep olabilir. İçinde bulunduğunuz durumları uzun uzadıya değerlendirme eğiliminde olacaksınız. Hatta bu konularda bir uzmanla görüşme yapabilir, yük haline gelen meselelerden kurtulmayı seçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Sorunlu bir haftaya başladığınızı düşünmeniz için çok erken. Gelecek günlerde bir rahatlama görünüyor. İşe karşı sabırlısınız. Bu özelliğiniz sayesinde baş aşağı giden işleri düzeltebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Paranızı kullanmak, paranız ile para kazanmayı düşünüyorsunuz. Bunun için elinizdeki bir miktar parayı kullanacaksınız. Bugün kendinize bir takım harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İradenizi çoğu zaman olduğu gibi bugünde kontrol edebilirsiniz. Çok daha sonraları karşınıza çıkacağını düşündüğünüz sorun karşısında panik yaşamanız yersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed