Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Bazı görüşleriniz ya da adımlarınız sayesinde etrafınızın takdirini kazanabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz organizasyonlara uzun süredir göremediğiniz eski dostlarınızı da çağırabilirsiniz. Hem kendinizde hem günlük hayatınızda yapacağınız bir değişiklik ideallerinize ulaşmanızda size kolaylık sağlayacaktır.
   (2.50/5 Puan / 4 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Hiç ummadığınız şekilde hoş ve verimli bir ziyaret olabilir. Tutucu olduğunuz durumlar var. Sanki elinizde değilmiş gibi davranıyorsunuz. Oysa dün sırf bu yüzden yaşadığınız yanılgı hala aklınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Kartınız yolculuk... Bugünlerde partnerinizle birlikte oldukça keyifli günler geçiriyorsunuz ve sizi çok çekici buluyor. Sadece o değil tüm karşı cinsin ilgisi üzerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Bugün aileyi ilgilendiren konularda mümkün olduğu kadar yapıcı ve arabulucu bir rol oynamanız gerekebilir. Eğer samimiyetinize inanırlarsa yani ikna edici olabilirseniz sizin bu tavrınız çevrenizde güven ortamı yaratacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Bugün mülklerle, toprakla ilgili şanslı değişiklikler olabilir. Bir süredir üstünde uğraştığınız bir mülkle ilgili sıkıntılarınız bitebilir. Gayrimenkul yatırımlarınız varsa değerlenebilir. Özellikle babadan veya atadan kalma araziniz varsa dikkatli olun. Alıcısı çıkabilir. Kendi iç sesinize güvenin ve sakın görüşme taleplerini ertelemeyin. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Rutin olarak yaptığınız işlerinizde ve planlarınızda bazı zorluklar ortaya çıkabilir. Bazı işlerinizi ihmal edebilir yada erteleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi diğer insanlardan gizleyeceksiniz. Çözdüğünüzü sandığınız bazı sorunlar yeniden gündeme gelebilir ve bu sizin için sıkıcı olacaktır. Çevrenizdeki insanlara güvenmeniz kolay olmayacaktır. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntıları azaltabiliyorsunuz. Planladığınız bazı harcamaları bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Kasım 2016)
Daha yakınlaşma çabalarına girmeniz halinde burnunuzun ucundaki değerlerin farkına varabileceksiniz. Zaman ve moral açısından engelleriniz olmadığı halde, çok sevip çok değer verdiğiniz bazı insanlara sıcak duygularınızı nedense uzaktan gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed