Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Maddi içerikli veya sanatsal konularda mükemmel bakış açınız var. Avantajlı olan sizseniz hiçbirşeyi paylaşmanız gerekmiyor. Geçmişe bir göz atmak daha rahat ilerlemenizi sağlayabilir. Başkaları onay vermiyor diye, kendinizi sınırlamamalısınız. Gerekiyorsa yalnız ilerleyin, ama harekete geçmekten çekinmeyin. Önerilerde bulunmanız durumunda romantik gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars ve Satürn arasındaki olumlu açı ve Güneş Neptün kavuşumu adım atacağımız işlerde son derece istekli ve hevesli olacağımızı, girişkenliğimizin artacağını gösteriyor. Ancak, bir o kadar da hayalci olabileceğimiz, yanıltıcı etkilere açık bir gündeyiz. Aslında zihnimiz hızlı çalışıyor, ama yanılgıya açık kararlarımız da olabilir, yanlış değerlendirmeler yapabiliriz veya yanıltıcı kişilerle karşılaşabiliriz. Değişken koşullar ve fikirler ön planda ve kadersel etkiler devreye giriyor. Dolayısıyla olumlu etkilerden maksimum faydalanabilmek için detaycı düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Güne keyifsiz başlayacaksınız. İç dünyanızda sizi rahatsız edecek duygular ve kuruntularla dolusunuz. Yakınlarınızdan birinden alacağınız haberler günün ilerleyen saatlerinde size yeniden canlılık verecek. Bazı kötü durumları kabullenmeye ve iyi yönleri ile ele almaya çalışarak, karamsar duygularınızdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Boş zamanınızı bugün eğlenceli geçireceksiniz. Kendinize çok fazla önem veriyor ve her fırsatta dış görünümünüzü yenilemeye özen gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Yeni ay kısa seyahatler, sosyal ortamlar, yayıncılık konusunda bazı fırsatlar, aniden ortaya çıkan anlaşmalar, sözleşmeleri beraberinde getirebilir. Kardeşinizle bir arada hareket edeceğiniz yeni bir proje gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2015)
İş hayatınızda bugün yeniliklere açık olacaksınız Öğrenme isteğiniz en üst düzeyde olacak. Gereksiz ayrıntılara fazla önem vereceksiniz. Bazı ufak sorunları kendinize dert edineceksiniz. Her şeyde olduğu gibi işinizde de mükemmeli aramak siz de sıkıntıya neden olmakta, bu da ikili ilişkilerinize zarar vermekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2015)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırı. Alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2015)
Bir yakınınızı, artık sınırı aştı düşüncesiyle istemeden kırabilirsiniz. Bugün bu nedenle, hararetli tartışmalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143388 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed