Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Bugünden itibaren 6 ay içinde, ortak kaynak(kredi, vergi, sigorta, burs, komisyon, sponsorluk, nafaka, miras v.b) kullanımı gerektiren konularda ani gelişmeler oluşabilir, bu alanlarda koşuşturmacalarınız veya evrak işleriniz artabilir. Zor yürüyen iş birlikleri sonlanabilir veya yenileri oluşturulabilir. İkili ilişkilerinizde eleştiri ve şikayetler sorun yaratabilir.Maddi başlıklı konularda, ortaya çıkan bilgiler veya gelişmeler ışığında, bazı iş birlikleriniz kopma noktasına gelebilir. Mart ayında yaşananlarla ilgili gelişmeler gündeme taşınabilir veya güven sorunları oluşabilir. Ya da partnerinizin, ortağınızın veya iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin maddi durumlarındaki veya hayatlarındaki önemli değişiklikler sizi de etkileyebilirMaddi anlamda değişikliklere açık bir ayda olacaksınız. Sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın...  
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
AŞK: Gönül ilişkilerinizde bugünkarmaşık fikirlere sahipolabilirsiniz. Dengenizikaybetmiş gibisiniz. Oysa her şeykontrol altında. Sevdiğiniz kişibugünlerde biraz duygusal. Onakarşı sert olmamalısınız.PARA: Grup ve organizasyon işlerinde mükemmeliarıyor ve başarıyorsunuz. İş arkadaşlarınız bugünsize olduğundan fazla iş yüklüyorlar.SAĞLIK: Soğuk algınlığına karşı kendinizikorumalısınız. Bol dinlenme sizin için en hayırlısı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
İşle ilgili aldığınız bazı görevler ve yoğunluğunuz evdeki güven ve denge ortamını sarsabiliyor. Bugün de o günlerden biri. Sizin yanınızda olduklarını ve sonuna kadar destekleyeceklerini bilmeye ihtiyacınız var. Bunu onlara söyleyin. Sizi geri çevirmeyeceklerine inanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar sizi hareketlik kılıyor. Ölçülü ve ılımlı olmanız gereken şartları rahat aşabilirsiniz. Bu gün yeni öneriler daha önemli kazançlara işaret etmekte. Ancak beklentilerinizi abartmamalısınız. Yeni kararlar almak istediğiniz ortalıklarda yenilenmeler yaşamanız çok olası. Yarın parasal konuları içine alan ortak hedefler dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
İş yaşamınızdaki başarınız takdirle karşılanıyor. Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuz. İş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Canınızı sıkmanız gereksiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor. Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Akraba ilişkilerinizde bazı çatlakların onarımı size düşebilir. Yakınlarınıza yardım etmek özgüveninizi tekrar kazanmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144310 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed