Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bugünlerde başkaları için yapacağınız çalışmalar veya yardımlar karşılıksız kalmayacak. Ancak, tutulması zor sözler verebilirsiniz veya konuyla ilgili diğer tarafı sizi yarı yolda bırakabilir. Bu hafta içindeyse, kendinizi şanslı hissedebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (4.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bugün sizin için çok güzel başlayabilir. Ortak projeler yapabileceğiniz bir grupla buluşabilirsiniz. Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler. Yine de bu proje gerçekleşecek gibi gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
AŞK: Beraberliğinizi çok fazlaciddiye almanız tutarlıolduğunuzu gösteriyor ama aileiçinde buna tepki verenler deolacak. Yılmadan mücadeleetmeniz sonucunda zaferi sizkazanacaksınız.PARA: İşleriniz yoğun. Yapacağınız yeni yatırımlariçin alın teri dökerek para kazanıyorsunuz. Arzuettiğiniz ortamı sağlayacaksınız.SAĞLIK: Fiziksel ve ruhsal baskılara dayanarakoldukça metanetli görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Evinizde yenilikler yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bunu yaparken bütçenize göre hareket etmeyi unutmayın. Aile içindeki tatsızlıkları ortadan kaldırmak size düşüyor. Sevdiğinizin sorunlarıyla yakından ilgilenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bugün işlerinizle ilgili bir problem dair haber alabilirsiniz. Bu problemi çözecek beceriye ve deneyime sahip olduğunuz için gözünüz korkmuyor. Zaten çevrenizdekiler de sizin onlara verdiğiniz güvenle birlikte bu sorunu atlatmanıza yardımcı olacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Son zamanlarda durumunuzun iyi olması sizi rahatlatmamalı. Bu ekonomik durumunuzun sürmesini istiyorsanız biraz daha dikkatli olmalısınız. Küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler getirmeniz iyi bir başlangıç olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bu gününüz güzel geçecek ama günü kurtarmak size yetmemeli. Her gününüzü böyle geçirmenin yolunu aramalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143092 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed