Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Önünüzde duran veya ilerlemek istediğiniz konularda rüzgar bir kuzeye bir güneye esiyor olabilir ya da siz, bir kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Dolayısıyla, herkes aynı vagona binene kadar sabırlı olmanızda fayda var. Eski ve yeni arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. İlginç olaylar aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı pozitif etkileyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
ÖNÜNÜZDE zorlu günler var fakat, bu günleri kısa sürede atlatacaksınız. Sıkıntılı zamanlarınızda, birlikte olduğunuz kişi size destek verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Göz önünde olup hırsınızı ve kararlılığınızı belli etmek size ve emeğinize olan talebi arttırabilir. Bugün olumlu taraflarınız daha dikkat çekici olacağından “ben buradayım” ve “bunları ben yaptım” demekten asla çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Bugün daha rahat sayılırsınız. Duygusal açıdan sizi yoran ve sıkıştıran bağlardan gün ortasından sonra uzaklaşıyorsunuz. Yeni deneyimler ve ufuklar aradığınız bu süreçte değişikliklerden faydalanmaya bakın. Eğitsel bir konu ya da bilgilerinizi zenginleştireceğiniz değişik çalışmalar akıcı ilerleyecektir. Kendinize güveniniz ve kararlılığınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.İşinizi hemen hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İş bağımlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2015)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Bütçenizi aşan harcamalar yaptınız ve bunun zararlarını yeni yeni görmeye başladınız. Parasal konularda kontrolü elinizden bırakmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2015)
Çevrenizdeki bazı insanlara karşı biraz daha dikkatli olun, sırlarınızı paylaşmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143870 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed