Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Diğerlerini organize etme yeteneğiniz sizi bile şaşırtabilir. Ancak, yine de sizi bazı konularda sıkıştıran kişilere yanıt vermemeli veya bazı konuları zorlamamalısınız.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Temmuz 2014)
Hayata bambaşka bir pencereden bakmaya başladınız. Sizden yaşça büyük biriyle yaptığınız bir konuşma hayatınızı oldukça etkiledi. O size, sizin görmediğiniz ve asla da göremeyeceğiniz ayrıntıları gösterdi. Onunla daha önce konuşmalıydınız. Ayrıca size kısa bir yolculuk görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Kartınız silah... Size hayat verenbirtakım yararlar sağlayan insanlarınetrafında pervane olmuşsunuz gibi.Oysa siz bu durumu başarılarınızla veözverilerinizle hak ettiniz unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Sağlığınız bugünlerde, eğer kıymetinibilmediğiniz bir dönemdeysenizsize bazı sinyaller verebilir.Aceleci tavırlar fiziksel olaraketkilenmenize sebep olabilir.Önemsemediğiniz rahatsızlıklarufak tedbirlere ihtiyaç duyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Yaratıcılığınızın yanı sıra ifade becerileriniz de artıyor. Hareketli ve dışa dönük tavırlarınız çevreniz tarafından ilgiyle karşılanabilir. Şans yıldızınız yükseliyor. Bu olumlu durum gün boyunca tüm işlerinize yansıyacak. Özellikle de parasal konularda yüzünüzün gülmesi kuvvetli bir ihtimal olarak gözüküyor. Kendinizi şımartacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Temmuz 2014)
Objektif yaklaşımlarınız var. İlişkileri bu anlayış içinde yürütüyorsunuz. İş bağlantılarınızdaki sürpriz karışıklıklar, bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Temmuz 2014)
Para durumunuzda önemli herhangi bir değişiklik olmayacak. Bazı insanlarla para ilişkilerine girdiniz ve bu konuyu bugün bir daha değerlendirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Temmuz 2014)
Güneşte fazla durmamaya dikkat edin. Aksi takdirde bazı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141932 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed