Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Bu hafta içerisinde, iş hayatınız, sağlıkla ilgili başlıklar veya ilişkileriniz özel önem gerektirebilir. Her alanda sakin kalmayı ve ısrarcı olmamayı başarabilirseniz, olayların üzerinden gelinmesi daha kısa zaman alabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Nisan 2014)
Aileniz son günlerde en büyük desteğiniz. Her tür sorununuzu onlarla paylaşıyorsunuz. Bugün onlardan bir konuda önemli bir destek görebilir ve kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla görüşme fırsatı bulabileceğiniz bugün genel olarak neşeli ve rahat geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Nisan 2014)
Kartınız yolculuk... Bugünlerde partnerinizle birlikte oldukça keyifli günler geçiriyorsunuz ve sizi çok çekici buluyor. Sadece o değil tüm karşı cinsin ilgisi üzerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Nisan 2014)
Genel bir huzursuzluk hali söz konusu. Tam olarak ne yapacağını bilememe, içinizin sıkılması ve su serpecek bir şeylerin varlığına ihtiyaç duyma gibi durumlarda ruhunuzu dinlendirecek bir ta-kım çalışmalara yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Gizli ve kontrol edilemeyen süreçler gün boyunca üzerinizde etkili olabilir. Aklınız bir parça karışabilir. Geçmişe takılı kalmayın. Belki maddi konularla ilgili saklı bilgiler sizi bunaltabilir. Etrafınızdaki sis bulutunu dağıtmak için mücadele etmeyi seçebilirsiniz. Ancak kabullenmek ve en iyi bildiğiniz konularda sıkı çalışmak sizin için belki daha faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Nisan 2014)
amiriniz konumunda kişiyle bugün çok önemli bir konu hakkında toplantı yapacaksınız ve burada alınan kararlar iş kariyerinizi doğrudan etkileyecek nitelikte. Soğukkanlı olmalı ve kontrolü elden bırakmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Nisan 2014)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Nisan 2014)
Para konularında çok tutumlu davranıyorsunuz. Hatta gereğinden fazla tutumlusunuz. Yapmanız gereken zorunlu harcamaları bile erteliyorsunuz. Kendinizi bu kadar sıkmanızın anlamı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Nisan 2014)
Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140692 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed