Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
Kısmen ilişkilerin gerildiği günlerde olunmasına rağmen sizin için daha olumlu gelişmeler söz konusu olabilir sevgili Kovalar. Sevdiğiniz kişilerle planlar yapma veya daha fazla zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz ya da yeni kişiler ilginizi çekebilir. Sosyal anlamda hareketli bir süreç olacaktır. Ancak, anlaşmazlıklara veya karşıt fikirli kişilere hazırlıklı olun. Bazı gerçeklerin açığa çıkması veya bazı koşulların farkına varmanız buna göre pozisyon almanızı sağlayabilir. Hafta sonuna doğru, yaşamsal hedeflerinizi sorgulayabilir ve daha fazla geri dönüş almanızı sağlayacak şekilde gayret gösterebilirsiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
Özel bir günün hazırlığı içindesiniz. Bu özel günün anlamını sonradan daha iyi kavrayacaksınız. Geçen günlerde tanıştırıldığınız biri, sizden övgüyle bahsediyor. Onunla yakın zamanda bir alışveriş içinde olacak, ilişkiyi geliştireceksiniz. Aile içinde süren bir tartışma, kısa sürecek bir küskünlükle bitebilir. Bu konuda yapabileceğiniz çok şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
AŞK: Bugün çok şiddetli aşkyaşıyorsunuz ve gözünüz hiçbirşeyi görmüyor. Hataya açıkolabilirsiniz, duygularınızıfrenleyin. Sonra saman alevi gibiaşkınız da sönebilir. Kırıkkalbinizi böyle toparlayamazsınız.İŞ: Oldukça hırslısınız. Bu hırsınız daha çokmaddeye yönelik. Hayale kapılarak birçok işinizibozabilirsiniz. Sağlam kazanç yolları bulmalısınız.SAĞLIK: Bugün spor aktivitelerine yönelebilirsiniz.Uzun süreli oturmak zaten sağlığınızı bozmuştu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
Evde keyif yapmak için güzel bir gün. Eğer bu sıkıcı gelirse aileyle bir arada olmak, ortak zaman yaratıp ilişkileri derinleştirmek için de uygun. Çalışıp tamam-lamanız gereken işler varsa bunu uygun bir ortamda yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
Bugün en çok zamansızlıktan yakınabilir, aynı anda pek çok işle birden meşgul olmak zorunda kalabilirsiniz. Akşama doğru biraz yorulacaksınız, ama bütün işlerin altından da kalkmış olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
Günlük çalışmalarınızdaki huzursuz yaklaşımlarınızın parasal yaklaşımlarınızı olumsuz etkileyebileceği bir gün. Maddi konularda ayakları yere basan ve sağlam fikirleriniz iyi yatırımlar yapmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2016)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz, küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144218 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed