Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Hukuk, medya, bilişim, seyahat, eğitim konularında bazı hızlı gelişmelere açık günlerdesiniz. Duygusal açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Arada mesafe barındıran ilişki ve durumlara bağlı olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir.
   (3.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Bugün sizin için genel olarak olumlu bir gün olacak. Bazı beklediğiniz haberleri almanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Aldığınız haberlerle ilgili oalrak bir takım kararlar almanız muhtemel. Ailenizden bazı kimselerle aranızdaki problemleri halletmek için bazı girişimlerde bulunmanız olası. Arkadaşlarınızdan akşam saatlerinde buluşmak için davet alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bir şeyi aklınıza koyduğunuzda onu mutlaka gerçekleştirmek için kuralları çiğneyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Mesleki sorumluluklarınız ve patron konumundaki kişilerin size verdiği görevler, beklenen üstün performans nedeniyle gergin olabilirsiniz. Ne kadar çok çalıştığınızı aktarmak, işinizi sunmak ve beğeni almak sıkıntılı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Hedeflerinize ulaşmak için kritik kararları almanız gereken bir gündesiniz. Zor meselelere çözüm bulmanız istenebilir. Duygusallığa kapılmayın. Aklınıza ve tecrübelerinize güvenin. Bürokratik engeller çıkabilir. Mücadele vermeniz gerekecek. Ayrıca anneye dair konularda da gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu konularda asla inatlaşmaya girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor. Sıraya koyduğunuz rutin işlerinizi rahatlıkla halledecek, akşam normal saatinde işyerinizden ayrılacaksınız. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz günden güne gelişiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Parasal açıdan şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün bazı alacaklarınızı tahsil edebilecek, ödemekte zorlanacağınızı düşündüğünüz borçlarınızı rahatlıkla ödeyebileceksiniz. Ailenizden birisine borç verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
Bugün beslenmenize dikkat etmelisiniz. Son günlerde yemeği fazla kaçırdığınız oluyor. Sağlık problemi yaşamamak için dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140627 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed