Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Size yararı dokunabilecek kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. İşinizi ilgilendiren konularda çok fazla seçenek ve fırsata sahipsiniz. Yeteneklerinizi ve sizi tamamladığını düşündüğünüz kişilerle iş birliği yapmayı düşünebilirsiniz. Sorumluluklarınızı doğru şekilde paylaştırmadan harekete geçmemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (1 Ağustos 2014)
Başladığınız bir işin tamamlanması gerekiyor. Ama sorumluluk dağıttığınız insanların, dolayısıyla da sizin ortak hatalarınızdan iş misina gibi karışmış durumda. Haftaya yine bu sıkıntıyla başlıyorsunuz. İsteksiz davranıp yanaşmadığınız bir konu yeniden üzerinize gelecek. Biraz kararsızlık geçirseniz de, konudan yine uzak kalacak gibi görünüyorsunuz. Ne kadar karışmaz görünseniz, çok yakın birinin gönül işleriyle müdahale biçiminde alakalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Kendinizi seviyorsunuz ancak bazen ilgilenmek istemiyorsunuz. Nedeni problemlerinizi kafanıza takmanız. Bugün kendinizi enerjik hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Size göre otorite konumunda olan kişilerle çatışmanın zararını görebileceğiniz günlerdesiniz. İş ortamında, iş arkadaşlarınızla olabilecek olan anlaşma zlıklar için uzlaşma yolunu tercih edin ki konu üstlere çıkmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Para konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Alacaklarınız ve ödemelerinize ait gelişmeler sizi biraz yorabilir. Merak etmeyin, üstesinden geleceksiniz. Gün içinde maddi imkanlarınızı genişletecek fırsatlar çıkabilir. Ancak krizlerden avantajlı çıkmak için daha esnek düşünmelisiniz. Kazançlarınızla birlikte sorumluluklarınız da artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (1 Ağustos 2014)
İşyerinizde bugün düşüncelerinizi çok iyi ifade edebileceksiniz ve yaratıcı zekanızı çok iyi kullanabileceksiniz. İşarkadaşlarınızdan takdir toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (1 Ağustos 2014)
İşlerde sorun varsa, para durumunda da sorun var demektir. Neyse ki sıkıntılı günlere her zaman hazırlıklı birisiniz. Vadesini uzatmaya çalıştığınız bir ödeme canınızı sıkıyor. Bu konuda fazla şansınız yok gibi görünüyor. Sıkıntının fazla sürmeyeceği inancınızda haklısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (1 Ağustos 2014)
Hiç olmazsa küçük oyunlarınızı çevrenizden biraz uzakta oynayın. En azından eşin dostun camını kırmamış olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142012 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed