Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
İmkansız gibi görünen ayrıntıları yakalama konusundaki yeteneğinizi keşfedebilirsiniz ya da detayları planlama konusundaki kabiliyetiniz hoşunuza gidebilir. Ancak, yine de birkaç gün için olayların üzerine gitmemekte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
İnsanların tatmin biçimlerini ve tercihlerini bu kadar sorun etmeyebilirsiniz. Yarım yamalak yaşanmış birçok şeyin, zaman içersinde hoş anılar olarak anılması sizde şaşkınlıklar yaratıyor. Yakın çevrenizdeki bu tür yad edişleri sahtelik gibi görüyorsunuz. Ortak zevkleri paylaştığınız dostlarınızla bu gibi konularda ortak görüşler içinde olamayışınız, sizde bir tür yalnızlığın nedeni olabiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
AŞK: Kafanıza taktığınız konularıbir kenara bırakarak bugün onamutlaka aşkınızı belli etmelisiniz.İmkansızı başarırsanız ondanvazgeçemeyeceksiniz. Aynıdünyadan olduğunu biliyorsunuz.İŞ: Yardımseverliğin bu kadarı dafazla. Zor kazandığınız parayı bu kadar kolayharcarsanız yarın endişeleriniz artacaktır.SAĞLIK: Gereksiz kaygılara kapılarak kazandığınızbir takım şeyleri kaybetme korkularına girerektelaşlanacaksınız. Kazandıklarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
Bugün yiyip içtiklerinize dikkat edin. Her zaman yediğiniz şeyler bile olsa sindirim açısından daha fazla hassas olabilirsiniz. Verim için elinize aldığınız işlere öncelikle “sonucunda ne elde etmek istiyorum” diye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
Daha özenli hareket etmeniz ve iş hayatına odaklanmanız lazım. Bu dönem iş hayatında sabırlı olmanız size çok şey kazandırabilir. Zira kariyerle ilgili beklentileriniz bu dönem büyümekte. Ancak üstlerin desteği olmadan yön bulmanız zor. Başarılı olmaya gayret ettiğiniz bu dönem çok şey başarıyorsunuz. Eğitsel faaliyetleriniz ise gündemini koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
Sıkışıklık yaşadığınız bir konuda size yardım etmek isteyen iş arkadaşlarınızın desteğini kabul edebilirsiniz. Bugün önemli bir görüşmeniz var. Bu görüşmeye biraz hazırlıksız yakalanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
İlişkinizle ilgili duyduğunuz kaygıları partnerinizle paylaşırsanız, yersiz olduğunu anlayarak daha fazla büyütmeden çözebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalmak istiyorsanız onun da bazı isteklerini yerine getirmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
Para konularında birkaç gündür bir açmaz içindesiniz. Bugün ilk girişiminizi yapacak ve sizden para desteği isteyen kişinin kötü bir niyeti olmadığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Temmuz 2015)
Size karşı oluşan duygusal bir birikim var. İyi niyetli değil ve önünü kesme şansınızı kaybetmiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143815 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed