Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Eylül 2014)
Çok fazla önemsemediğiniz iş veya planlara, daha fazla ilgi göstermeniz ya da dikkat etmeniz durumunda çok önemli noktalara taşınabilirler.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Eylül 2014)
Her Cumartesi günü aynı sendromu yaşıyorsunuz. İşle bağlarınız kesiliyor, bugünün bitmesi için dakikaları bile sayıyorsunuz. Aile içinde problem yaptığınız, hepinizin üzülmenize neden olan biri var. Ona zaman ve emek harcamanız gerekiyor. Yurtdışından eski bir dostunuz, sizi düşündürüp kafanızı karıştıracak önerilerle şu günlerde dönebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Eylül 2014)
Kartınız Zaman... Bugünlerde azimli ve hırslısınız. Tutumlu ve titiz oluşunuz başarı elde edeceğinizi gösteriyor. Mali konularda, ödemelerde oldukça zorluk çekiyor gibi bir haliniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Eylül 2014)
Günün stresli ve gergin enerjisini dağıtacak akşam planları yapın bugün. Arkadaşlarınızla, sizi canlandıracak, enerjinizi yükseltecek insanlarla bir araya gelmek size iyi gelecektir. Maceracı ve sohbeti bol insanları tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Eylül 2014)
Geleceğe dair iyimser bir yaklaşım içindesiniz. Olumlu ruh haliniz işinize ve arkadaş çevrenize de yansıyacak. Gönüllü çalışmalara katılabilir, bazı yardım kuruluşlarına bağışta bulunabilirsiniz. Çalışmalarınızın kapsamını derinleştirebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirme imkanı yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Eylül 2014)
Bunca deneyim ve mesleki bilgiyle, sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kötü bir sürpriziniz var. Hiç beklemediğiniz bir gelişme kendinize güveninizi sarsacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Eylül 2014)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Eylül 2014)
Yakında yeni bir harcamanız olabilir. Ama giden paranın karşılığında çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınızdan bu masrafa o kadar aldırmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Eylül 2014)
Bugün bir dalgınlığınız, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Birine vermiş olduğunuz sözü unutabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142389 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed