Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Olaylar lehinize işliyor. Böyle bir ortamda yerinizde durmamalı, gereken hamleleri yapmalısınız. İlerlemeniz için gerekli planları veya kuralları ortaya koymalı ve biraz da kendinizi şımartmalısınız.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (26 Temmuz 2014)
Bugün kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz söylenebilir. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Sizin için ön planda olan konuların başında yakın çevreyle olan ilişkileriniz geliyor. Sevdiğinizle olan ilişkilerinizin daha duygusal bir boyutta gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Tutarlı yaklaşımlarınızın ilişkinizi ileriye taşıyacağı muhakkak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (26 Temmuz 2014)
AŞK: Kafanıza taktığınız konularıbir kenara bırakarak bugün onamutlaka aşkınızı belli etmelisiniz.İmkansızı başarırsanız ondanvazgeçemeyeceksiniz. Aynıdünyadan olduğunu biliyorsunuz.İŞ: Yardımseverliğin bu kadarı dafazla. Zor kazandığınız parayı bu kadar kolayharcarsanız yarın endişeleriniz artacaktır.SAĞLIK: Gereksiz kaygılara kapılarak kazandığınızbir takım şeyleri kaybetme korkularına girerektelaşlanacaksınız. Kazandıklarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Eviniz ve aileniz için yapılacak işler nedeniyle kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yeteri kadar zaman ayıramayabilirsiniz bugün Ancak bunun içsel çatışmasını yaşayıp dışarıya yansıtmak yerine muhasebesini yapın. Nedenleri bulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (26 Temmuz 2014)
Bugün ortak çalışmalarınızın kazançlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda bazı maddi sorunların gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Kendinizi baskılama eğiliminizi aşmalısınız. Bugün mesleki konularda yapıcı bir tutum izlemeli ve duygularınızı geri planda bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (26 Temmuz 2014)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (26 Temmuz 2014)
Bugün parasal konularda işbirliği ve yeni tekliflerle karşılaşabilir, ortağınızın kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Planlarınızı dikkatlice gözden geçirin ve uygulamakta aceleci davranmayın. Düşüncelerinizi pratik hale getirmelisiniz. Sosyal çevreniz yol gösterici olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (26 Temmuz 2014)
Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Yeniliklere ayak uyduramamak yüzünden rahatsız olabilir, yapmanız gerekenlerle ilgili karışık duygulara sahip olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141970 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed