Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (18 Eylül 2014)
Parlak plan veya projeleriniz olabilir ya da gelecek ön görüleriniz takdire değer olabilir. Ancak hala, bunun için size yardımı dokunabilecek kişilere ulaşmadınız. Bir an önce gerekli ekibi kurmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (18 Eylül 2014)
Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı beklentilerinizin artmasına yol açabilir. Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Belli konularda istikrarsız olduğunuz şeklindeki imajınız, sizinle alakalı insanları endişe içine sokabiliyor. Yakın çevrenizde sorun yaşayan bir arkadaşınızla ilgili birçok kişi değişik ölçülerde kuşkular yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (18 Eylül 2014)
AŞK: Alçakgönüllü olmayıdenemelisiniz. Her alanda olduğugibi ben istersem olur laflarıkarşı cinsi kırıyor ve tepkitopluyorsunuz.PARA: İş konusunda tuttuğunuzukoparmak çok güzel hareket.Böylece maddi imkanlarınız daha geniş bir alanayayılıyor. Rahatlamanız için böyle olması gerek.SAĞLIK: Evinizde bazı yardımcılar olmasınarağmen her şeyi tek başınıza yapma eğiliminizartıyor. Bedensel gücünüzü koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (18 Eylül 2014)
Bugün yarım işleri toparlama, yeni iş planları yapma, önümüzdeki döneme dair proje ve aksiyon belirleme açısından gayet destekleyici bir gün. Ayakları yere basan ve somut şeyler elde etmenizi kolaylaştıracak etkiler altındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (18 Eylül 2014)
Bugün iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Mücadele etmeniz gereken durumlar gözüküyor. Acele etmeden işlerinizi sırayla halletmeye bakın. Alacağınız hizmetlerde kusur arama eğilimindesiniz. Size yardımcı olan kişilere daha anlayışlı yaklaşmaya dikkat edin. Sağlığınızla dair ufak şikayetleriniz yüzünden evhamlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (18 Eylül 2014)
Kendi çapınıza göre önünüze koyduğunuz hedeflerde yolunuz açık. Hayata doyumlu bakışınız, başkalarının fırsat gibi göreceği imkanları tepmenize neden olsa da, sizi risklerden koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (18 Eylül 2014)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (18 Eylül 2014)
Gündelik hesaplar içindesiniz. Kazancınızı arttırabilme olanaklarınız içinde yaptığınız ilkesel elemelerde, biraz abartılara kaçıyorsunuz. Bu konularda hırsınız yok, ama bir şeyleri dengeleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (18 Eylül 2014)
Doğrudan müdahalenizin en azından yarar sağlamayacağı çözümsüzlere uzak durmanızda yarar var. Bugünlerde bazı gelişmelere dışardan daha fazla etki edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142529 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed