Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun. Neyse ki, değişikliği seven, planlarda meydana gelen değişikliklerden keyif almaya çalışan ve doğru yöneten bir burçsunuz. Sahip olduğunuz şeyleri ve önemli ilişkilerinizi korumanız, duygularınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. Organizasyonlarda detaycı olmak olası yanlışların önüne geçebilir.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklentilerinizi gerçekleştirmek için karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Aldığınız bazı kararları bugün uygulamaya koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Kartınız Erime... Çalışmayı ve rutin işleri seviyorsunuz. Ancak aşka da zaman ayırın. Bekarlar sürekli platonik olarak aşık olup hayal kuruyorlar. Evlenme arzuları ortaya çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Hizmet sektöründe olanlar için bugün farklı projelerin hayata geçilmesi söz konusu. İş hayatında başarı için minimum kayıpların olması doğaldır. Maddi durumunuzu düzeltmek için tasarrufa yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Daha sabırlı olmanız gereken koşullar var. Sizi kısıtlayan gelişmelere direnmeden kabullenme içinde olmalısınız. Ortaya çıkan değişiklikler iş hayatında beklemediğiniz olayları gündeme getirebilir. Sorumluluk almaktan korktuğunuz bu dönem risk altındasınız. Acele karar vermemeli, akılcı yanlarınızla bu dönemin geçmesini beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2015)
İşinizle ilgili sıkıntılarınızı ortadan kaldırmak için fikirleriniz var. Bu fikirleri harekete geçirmek için bazı kimselerden destek ve haber bekliyorsunuz. Bu konuyla ilgili olumlu bir gelişme, bugün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Bugün bazı harcamalarınız olabilir. Bu harcamalar bütçenize ağır gelebilir ve sizi sıkıntıya sokabilir. Ayağınızı yorgana göre uzatmayı bir türü beceremediniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2015)
Güneşte fazla durmamaya dikkat edin. Aksi takdirde bazı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143283 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed