Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Engellere veya aksiliklere odaklanmak yerine, tam tersi size yardımı dokunabileceğini düşündüğünüz kişileri bulmaya odaklanmalı ve iletişime geçmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Ağustos 2014)
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Son günlerdeki kırıcı tavırlarınız, haklı nedenlerle ama yanlış bir tarz olarak değerlendirilebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Ağustos 2014)
AŞK: Beraberliğinizi çok fazlaciddiye almanız tutarlıolduğunuzu gösteriyor ama aileiçinde buna tepki verenler deolacak. Yılmadan mücadeleetmeniz sonucunda zaferi sizkazanacaksınız.PARA: İşleriniz yoğun. Yapacağınız yeni yatırımlariçin alın teri dökerek para kazanıyorsunuz. Arzuettiğiniz ortamı sağlayacaksınız.SAĞLIK: Fiziksel ve ruhsal baskılara dayanarakoldukça metanetli görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Hayatınıza hareketlilik ve heyecan katmak ihtiyacındasınız. Sanatsal uğraşlar, boş vaktinizi değerlendireceğiniz şeyler, çocuklarla bir arada geçirilen zaman katkı sağlayacaktır. Bu keyifleri biri ile paylaşmak hiç fena olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Güne canlı ve neşeli bir başlangıç yapacaksınız. İş ortamınızı renklendirebilir, çalışma arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde zamana karşı yarış içinde olduğunuz çalışmalarınızda bir yoğunluk oluşabilir. Sıkıntı yaşamamak için günlük çalışma programınızı aksatmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Ağustos 2014)
Sizin ilkelerinizle bağdaşmayacak bir durumda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.Beklediğiniz bir haberde yada gelişmede gecikmeler oluyor ancak beklentilerinizi net bir şekilde planlayabiliyorsunuz.Alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınız,mantık hataları yapabilirsiniz. Dikkatinizi işinize yönlendireceksiniz. İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Ağustos 2014)
Dostlar arasındaki para alışverişlerinizde, sıkıntılı ilişkilerden bugünlerde uzak durmanızda yarar var. Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Ama siz bu konuda pek meraklı ve istekli görünmemeyi tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Ağustos 2014)
Bazen isabetli tahminler yapamıyorsunuz. Zor bir ihtimal olarak gördüğünüz bir sıkıntının tedbirini almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142261 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed