Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Mars’ın Akrep burcuna geçmesi sizin için kariyerinizi ilgilendiren konuların ön plana çıkması anlamına geliyor. Daha fazla toplum önünde yer alabilir, bu anlamda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Planlı ve disiplinli olabilirseniz çalışmalarınız altın değerinde sonuçlar doğurabilir. Aksi takdirde, rekabet ortamıyla başa çıkmanız ve üst pozisyondaki kişilerle anlaşmanız zor olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (28 Temmuz 2014)
Hayatınızdaki gelişmeler olumlu olduğu halde kişisel kaprisleriniz yüzünden yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz. Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Duygusal yönden oldukça hassassınız ve sevdiğiniz dostlarınızın sizi aramasını bekliyorsunuz. Bugün onu siz arayıp ne kadar özlediğinizi söylemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Sevdiğiniz kişi ile ağız dalaşı yapmak istemiyorsunuz. En doğru hareket sizler adına böyle olması aksi taktirde kavgalarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Fiziksel yorgunluklardan her zamankinden çok etkileneceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi yokuşa süren, size zorluk çıkaran durum ve kişilere karşı sabırla hareket edin ancak şartlarınızı da fazla zorlamamaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Bazı karşıt durumlar ve yakın ilişkilerinizle ilgili hareketlilik gözüküyor. Ortağınız veya dostlarınızla olan paylaşımlarınız artabilir. Ancak sohbetlerinizde ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Fikir ayrılıklarını büyütmemeye özen gösterin. Gün içinde işe dair sözleşme ve anlaşmalar konusu öne çıkabilir. Dışsal etkilere fazlasıyla açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (28 Temmuz 2014)
Bugün iş yaşamınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ofiste beğenilen, tercih edilen kişi olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Uzun süredir düşünüp de gerçekleştiremediğiniz projeleri hayata geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (28 Temmuz 2014)
Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (28 Temmuz 2014)
Maddi konularda biraz sıkıntı belirebilir. Mali konularla ilgili, resmi dairelerdeki evrak işleri uzunca bir zamanınızı alacak. Parasal konularda fazlaca sorununuz olmasa da, geleceğe yönelik yatırımlar konusunda kararsız bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (28 Temmuz 2014)
Aşk konusundaki kıskançlıklara dikkat edin, dostunuzla düşmanınızı ayırmanızın zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141980 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed