Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bazı konularda gereken takdiri görmediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak, diğer taraftan da, sizin için önemli bir görevi yerine getirebilmeniz için size gereken hareket alanının sağlandığının farkına varmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Hafta sonu nihayet geldi ama evde yapılacak işlerden dolayı Pazar günleri bile dinlenemiyorsunuz. Tatilin sizinde hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz ve buralardan kaçmak istiyorsunuz bazen. Arkadaşlarınızla buluşmaya çalışın. Onlarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Dostlarınızdan biri size bazı güzel haberler verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
AŞK: Aşk yaşamınızda hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Bugünalınganlığı üzerinde. Evli olanlareşleri arasında ufak tartışmalarıbüyütmemeli. Etrafındedikoduları ile aile içindeolumsuzluklar çoğalabilir.İŞ: Beklediğiniz birçok haberleri arka arkayaalacak ve sevineceksiniz. Ödemelerinize kolaylıkgelmesi birikiminizin artmasına neden olacak.SAĞLIK: Karşınızdaki insanları mıknatıs gibiçekiyor, ancak sonra kalabalıktan sıkılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bugün kararlı bir tutum içinde olacak, düşüncelerinizi uygulamayı başaracaksınız. Bazı küçük sorunlar çıksa bile, bunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Yakınlarınıza karşı öfkeli tavırlar sergilememeye dikkat edin. Paranızın kıymetini bilmeniz için yapılan uyarıları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
İlişkilerde ve ortaklıklarda sizi karmaşaya iten gelişmeler olabilir. Özellikle ortaklıkları içine alan anlaşmalar dikkat gerektirecek. Zira yeni kararlar almanız gereken bu süreç önemli görünüyor. Başkalarının önerilerini iki kez düşünmenizde yarar var. İkili ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar ise çözümü zor bir noktada olabilir. Başkalarının duygusal durumuna karşı toleranslı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Ay, girişimci yönünüzü güçlendirirken, birçok işinizi yoluna koymanız mümkün. Planlamalar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Zihinsel bakımdan uyanık oluşunuz, yenilikler yapmak için gerekli zemini hazırlamanıza yardımcı oluyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Sizin tutumluluğunuz bazı sıkıntıları önleyemiyor. Alacaklarınızın tahsilinde yardıma ihtiyacınız olacak. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2015)
Karamsarlığın sizi tedbire iten yararlarını da gözden kaçırmamanız gerekiyor. İyimserliğinizi bazı karamsar durumlarınızda, bilerek öne çıkartıyor ve geliştiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed