Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Kendi adlarına kendi koşullarını zorlayan veya kendileri açısından zayıf anlaşma koşulları oluşturan kişiler sizin için yararlı sonuçlar oluşmasına neden olabilir. Olayları avantaja çevirme şansı bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Bazı şeylerin gözünüzden kaçması, kulağınıza gelmemesi sizi geriyor. Ne kadar ilgiliyim, diye kendinize hiç sormuyorsunuz. Uzakça bir yerden beklediğiniz bir haber var. Bugün, yarın alacaksınız. Sizin için son derece önemli bir konuda kendinize yandaş gördüğünüz kimselerden istediğiniz desteği alamıyorsunuz.Başka fikirdeymişler gibi davranmaları sizi şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Çekişmeli bir davanız varsa konuya müdahil olan ve geri plandaymış gibi görünen bir erkek nedeniyle bugün sıkıntılı bir duruma düşebilirsiniz. Sorsanız şartlar bunu gerektirdi diyecektir ama nafile. Elden bir şey gelmez. O nedenle siz neler yapabileceğinizi düşünmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
İşler yine açılıyor. Genç bir dostunuzdan iş desteği alıyorsunuz. Bugün onunla bir görüşmeniz olabilir. Yalnız şu an sürdürdüğünüz iş miladını doldurmuş gibi görünüyor. Bunun gelen işlerle ilgisi yok. Ayrıca mevcut işinizin kesin biteceği gibi bir görüntü de yok. Yani biraz karışık iş yaşamınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Temmuz 2018)
Yaratıcı konuların ön planda olduğu bir gündesiniz ama her zamankinden daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Bu arada kişilik çatışmaları ve aşırılıklara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed