Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Nisan 2014)
Belli konulara müdahale etmeniz veya bazı kişi ya da işleri yönlendirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak, birkaç gün için hiç kimse başkalarının sözünü dinleyecek durumda olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Nisan 2014)
Bugün pek çok bakımdan olumlu bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı yapıcı hareketler sergileyeceksiniz ve onlara duygularınızı açma fırsatı bulacaksınız. Yakınlarınızdan hoş haberler alacaksınız. Bazı birikmiş işlerinizi tamamlama fırsatı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Nisan 2014)
AŞK: Sevdiğinizle tanıdıklarınızınarasında arkadaş gibidavranıyorsunuz adeta. Bu durumpartnerinizin hoşuna gitmiyor.İkili ilişkilere merak sardığınızıdüşünebilir. Evliler evlerindegüzel kutlamalar yapacak.İŞ: Büyük küçük demeden çevrenizde tüm sosyalaktivitelere katılarak maddi manevi yardımınızıesirgemiyorsunuz. İşleriniz yolunda görünüyor.Bugün birtakım borçlarınızdan kurtulacaksınız.SAĞLIK: Ayna karşısında çok vakit kaybediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Nisan 2014)
Ne yaparsanız yapın sanki insanlar sizi anlamıyor gibi gelebilir bugünlerde. Zorla güzellik olmaz. Size kulak vermeye niyeti olmayan insanlarla vakit harcamayın. Başka şeylere odaklanıp bu ko-nuya daha sonra dönebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Nisan 2014)
Yeni enerjilere daha açık olacaksınız. Enerjinizi yükseltecek yeni aktivitelere katılabilirsiniz. Düşünceleriniz kadar görünüşünüzde de değişiklik yapma kararı alabilirsiniz. Sağlık konuları da bir hayli önem kazanabilir. Doktor kontrollerinizi yaptırmak için son derece uygun bir gündesiniz. Size çok faydası dokunacak yeni bir yaşam tarzına geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Nisan 2014)
Bugünü başarıyla kapatmak için önünüzde hiçbir engel yok. Normalden biraz uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Önceki günlerden biriken işler var. İş yerinizde bir huzursuzluk çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Nisan 2014)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Nisan 2014)
Bu aralar beklediğiniz paraların gelmemesi yüzünden mali bir krizin içine girdiniz. Verilen sözler tutulursa bir kaç güne kadar rahatlayacaksınız. yalnız kişisel harcamalarınızı da biraz kısmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Nisan 2014)
Küçük de olsa sağlık konularındaki şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140720 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed