Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Ortam netlik kazanmaya başlıyor. Yavaş yavaş neyin ne olduğunu ve sizin bu konuda neler düşündüğünüzü algılayabilir ve bu duruma göre gerekli adımları atabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Fakat sizin de bunu ara sıra yapmanızda yarar var. Siz de dertlerinizi birileriyle çekiştirmelisiniz. Hafta sonu çok sevineceğiniz, beklemediğiniz konuklarınız olabilir. Çok dirençlisiniz. Sıradan sorunlar sizi pek etkilemiyor. Sızlanıp ağlama huyunuz yok. Çevrenizde insanların küçücük sorunlarını devasa şeylermiş gibi dillendirmeleri siz şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Kartınız Alfa... Planlarınızdan dışarı çıkmamak için olağanın üstünde bir çaba sergiliyorsunuz. Bu kadar kasılmak yerine biraz hayatı akışına bıraksanız sizin için iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Hayata uç noktalardan, katı kurallar çerçevesinden bakan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Ancak açık görüşlü olun. Onlara göre kalıp olan ama sizin için yeni olan fikirleri olduğu gibi almasanız bile size ilham verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Bugün finansal konulara dair ani gelişmeler olabilir. Bu gelişmelerden avantajlı çıkmak istiyorsanız detaylara çok dikkat etmelisiniz. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Borç ve alacaklarınıza dair gerçekçi ve kapsamlı bütçe oluşturmanızda fayda var. Gün içinde bankalara yolunuz düşebilir. Yenilenme kararı alabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Bireysel çalışmalardan çok ortaklaşa çalışmaları tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Değişik işbirlikleri yapabilir ve anlaşmalara varabilirsiniz. Ancak yapacağınız anlaşmalarda dikkatli davranmalısınız. Baştan size çok cazip görünecek bazı koşullar uzun vadede zararlı çıkmanızla sonuçlanabilir. Kalıcı işbirlikleri kurmak için uygun bir gündesiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Maddi açıdan çeşitli anlaşmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün yeni projelerle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle çevrenizdeki insanlardan maddi projelerinize ilişikin fikirler alma ve bunları değerlendirme şansınız olacaktır. Harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Eğer ortak iş yapıyorsanız ortağınızla yapacağınız tüm çalışmalarda dikkatli olmalısınız. Bugün çevrenizdeki insanlara güvenme konusunda dikkatli olun ve size verilen bilgileri iyi değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142730 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed