Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2015)
Ortak kaynak kullanımı gerektiren konular, işle ilgili girişimleriniz veya duygusal durumunuz ön planda. Belli anlaşmalar, atılacak imzalar veya üzerinde uzlaşma sağlanması gereken konularda detaylar ve maddeler önem taşıyor. Daha fazla soru sormak gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2015)
Aslan Burcu bugün şanslı gününde. Bugün bazı önemli, kariyerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Ailenizle aranızda süre gelen bir tartışma konusu bugün iyiden iyiye çıkmaza girebilir. Bu konuyu fazlasıyla önemsiyorsunuz ve belki de bu yüzden bu konu tartışma konusu haline geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2015)
Yeni yerlere, yeni ülkeleregidecek ve keşfettiğinizbirçok yeni işler olacak. Herşeyin ilkini yaşayarakmutluluğunuza mutlulukkatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2015)
Çocuk sahibi olmak konusunda şanslı bir dönem başlıyor sizin için. Bekârlar aşk hayatında bir hareketlenme ve heyecanın beklentisine girebilirler. Güzel fikirler üretmek, kendinizi karşınızdakine akıcı bir dille ifade etmek ve zekânı-zı göstermek fırsatlarıyla dolu bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2015)
Sizi yoran sorumluluklar ve süregelen işler dikkat çekiyor. Beraber çalıştığınız kişileri sizi harekete geçirirken, onlardan yeni öneriler alabilirsiniz. Özellikle bugün sizi yıpratan çalışma temposunu düşürmenizde yarar var. Biraz farklı teknikler ya da beceriler üzerinden kendinizi verimli kılmaya bakın. Bedensel gücünüze yeterince özen göstermeniz gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2015)
İşinizle ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Ayrıca yeni iş girişimlerinde bulunmak için son derece elverişli bir gündesiniz. Amirlerinizin gözüne yavaş yavaş girmeye başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2015)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2015)
Maddi konularda genel anlamda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için çalışabilirsiniz. bunu borçlarınızı kapatabilmek için yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2015)
Duygusal konularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143408 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed