Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Araştırdığınız konular ile ilgili çok önemli bilgilere ulaşabilir ve bu bilgilerden yola çıkarak bir karara varabilirsiniz. Seyahat etmeniz gereken bazı önemli durumlar oluşabilir önemli satış ve proje bazlı işlerinizi hızlıca gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için gereken enerjiyi bir an önce toplamanız faydalı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissedebileceğiniz bir gün. Yaratıcı düşüncelerinizle oyalanabilir, kendinizi ruhsal yönden geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek için uygun fırsatlar bulmak kendinizi iyi hissettirecektir. Geçmişe dair hesaplaşmalar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
AŞK: İyi bir partner olabilirsinizama iç huzuru ve dingin birdüzeye ulaşamıyorsunuz.Sevdiğiniz kişi ile sürekli tartışmakonularını siz açarak onun dahuzurunu kaçırıyorsunuz.Özveride bulunmayı bilmelisiniz.İŞ: Hırsla ilerlemeyi, yükselmeyi düşünüyorsunuz.Sanki birileri ile yarış yapıyorsunuz. Bu yoğunlukiçinde para harcamaktan da kaçmıyorsunuz.SAĞLIK: Bedeniniz zayıf düştü. Bugün gün içindevitamin destekli beslenmeye önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Ağırdan alan tavırlarınız eşiniz tarafından umursamazlık olarak algılanabilir. Ortak sorumluluk ve amaçlarınız için ondan daha az istekli olmadığınızı güzellikle anlatmayı deneyin. Gecikme ve erteleme keyifsizlik yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Kendinizi yenileme, geliştirme niyetleriniz yoğun temponuz karşısında biraz zor. Güçlü sorumluluk duygunuz iş yaşamınızı belirliyor. İş dışındaki sosyallikleriniz, çalışma yaşamınıza bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Para durumunuz vasat. Dönem gerekçe gösterilerek yapılan kesintiler bütün planlarınızı alt üst etti. Sonsuza kadar böyle gitmeyeceği gerçeği sizi rahatlatmıyor. Karamsarlılığa düşmemeli, sabrınızı zorlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Sürekli uyardığınız halde hiçbir şeyi düzeltemediğiniz bir oluşumun dışına çıkmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144506 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed