Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Gündemde veya gündeminizde tartışma konusu oluşturan başlıklarla ilgili duygu ve düşüncelerinizi bastırmakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca, belki de bastırmanız gerekmiyordur zaten.
   (1.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (29 Temmuz 2014)
Yaptığınız değişiklikleri ve yenilikleri eleştirel şekilde gözden geçirmeniz gerekebilir. Özellikle ikili ilişkilerde paylaşımla ilgili konular dikkat çekici olabilir. Her zamankinden daha enerjik ve heves dolusunuz. Düşüncelerinizi güçlü bir biçimde savunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Bugünlerde birikimleriniz de zorlanmanız mali açıdan şanssız dönemde olduğunuzu gösteriyor. Tasarruf yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Maddi konularda akıl danıştığını z ya da siz sormasanızda fikir verip yol göstermeye çalışan birileri ile bir araya geleceksiniz bugün. Dolduruşa getirmeye çalışan bakış açılar ından uzak durmaya çalışın. Sizi zora sokabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Maddi konularda değişiklikler, sürpriz gelişmeler olabilir. Para ve yatırımlarla ilgili konularda detayların içinde kaybolma eğilimindesiniz. Halledilebilir sorunları kafanızda büyütmeyin. Değişim isteğiniz işte ve maddi alanlarda kendini gösterebilir. Getirisi daha az bile olsa geleneksel yatırım araçlarına yönelebilirsiniz. Biraz rahatlamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (29 Temmuz 2014)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedebileceğiniz bir gün. Bugün, tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar çok daha verimli olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte oldukça zorlanıyor olabileceğiniz bugün, planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (29 Temmuz 2014)
Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (29 Temmuz 2014)
Parasal konuların ön planda olabileceği bugün, değerleriniz ve hisseli paralar konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz. Yeni girişimlere için çok uygun bir zaman olduğu söylenemez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (29 Temmuz 2014)
İlişkilerinizde, özellikle parasal konuları da içeriyorsa daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141983 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed