Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2014)
Diğerlerinin hatalarını veya yaptıkları yanlışları düzeltmek ya da yetersiz kaldıkları konularda onları tamamlamak isteseniz de, geçmişten gelen derslerle bu sefer bir adım atmayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2014)
Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine neden olabiliyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Bugünlerde kısa bir yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2014)
Kartınız Hayal... Bazı isteklerde bulunmanıza rağmen güvendiğiniz kişiler yanıt vermiyor gibi. Bu durum elbet sizi çok üzmekte ama isterseniz kendiniz de başarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2014)
Sadece kendinizi ve motivasyonunuzu sorgulamayın. Sorunlarınızın nedenini araştırırken çevrenizdeki insanlarla yaşadığınız sürtüşmeleri unutmayın. Bugün, iletişim konusunda problem yaşamak istemiyorsanız mantıklı olmaya özen gösterin. Sevdiğiniz kişinin ailesiyle daha iyi diyalog kurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2014)
Bürokratik işleriniz ve üstlerinizle ilgili konular öne çıkıyor. Resmi kurumlardaki işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. İşe dair konularda üstlerinizin desteğini almanız mümkün gözüküyor. Bazı planlarınızdan üstlerinize bahsetmek olumlu sonuçlar verebilir. Kariyer hedeflerinize dair ilerleme sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2014)
İş alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı bir durgunluk var. Değişik açılımlara kapalı görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2014)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2014)
İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir. Bu sıralar paraya oldukça ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2014)
Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yeni bir katılma isteğiyle cazibesini kaybedecek. Çok önemsediğiniz projeniz bu yüzden ertelenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142919 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed