Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2015)
Doğru tavır almanız durumunda her şey istendiği gibi sonuçlanabilir veya istekleriniz gerçek olabilir. Ancak elbette, bazı engeller, sınırlamalar, dalgalanmalar veya diğer kişilerin problemleri türünde sorunlar ya da detaylarla uğraşmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Satürn ve Mars’la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2015)
Son birkaç güne oranla, bugüne daha pozitif ve umut dolu başlıyorsunuz. Hayatınızla ilgili bazı kararlar alabilir, duygularınızı kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Hatalarınız yüzünden kaybettiğiniz şanslar canınıza tak etmiş. Hayatınızda daha sorumluluk sahibi olmak, yakınlarınızın gözünü boyamak istiyorsunuz. Biraz övgüyü kim sevmez? Bu övgüyü siz de hakkettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2015)
Kartınız Aşk... Geleceğe yönelik hedefleriniz için her konuda başrol oynamaya hazır bir oyuncu gibisiniz. Bu konunda en fazla ilginizi çeken şeyler maddi durum. İyi bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2015)
Üzerinize çok gelindiğini ve haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu durumu iş ve aşk hayatınıza taşımamanız güzel bir davranış. Akrabalarınızı daha sık ziyaret ederek onları mutlu edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2015)
Sizi iyimser ve hevesli kılan şartlar içindesiniz. Yerleşimi içine alan konularda önemli ilerlemelerle işe başlıyorsunuz. Yakınlar ve baba ile alakalı konularda olumlu bağlar göze çarpıyor. Aynı zamanda elinizdeki maddi kaynakları toprağa ait temalara yönlendirmekte şanslı bir dönem olabilir. Evde daha fazla konfor getiren yenilikler yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2015)
Konumunuzun, sizi gitgide, belirlenenlerin dışında da sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutmamalı. Pratik zekanız sorumluluk sınırlarınızı zorluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2015)
İlişkinizle ilgili duyduğunuz kaygıları partnerinizle paylaşırsanız, yersiz olduğunu anlayarak daha fazla büyütmeden çözebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalmak istiyorsanız onun da bazı isteklerini yerine getirmeye çalışın. Mesleğinizle ilgili bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2015)
Satın almak istediğiniz özel bir eşyayla ilgili bir kararsızlık yaşıyorsunuz. Gerçekten de biraz daha araştırma yapmaya ihtiyacınız var. Tahmininizden çok daha uygun fiyata bulma olasılığı var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2015)
Siz acı patlıcanı kırağı çalmaz diyorsunuz, ama hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi bir sağlık uzmanına göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143400 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed