Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Bu hafta içerisinde, iş hayatınız, sağlıkla ilgili başlıklar veya ilişkileriniz özel önem gerektirebilir. Her alanda sakin kalmayı ve ısrarcı olmamayı başarabilirseniz, olayların üzerinden gelinmesi daha kısa zaman alabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Nisan 2014)
Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra, özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünüzü korkutsa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Nisan 2014)
Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Nisan 2014)
Genel bir huzursuzluk hali söz konusu. Tam olarak ne yapacağını bilememe, içinizin sıkılması ve su serpecek bir şeylerin varlığına ihtiyaç duyma gibi durumlarda ruhunuzu dinlendirecek bir ta-kım çalışmalara yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Gizli ve kontrol edilemeyen süreçler gün boyunca üzerinizde etkili olabilir. Aklınız bir parça karışabilir. Geçmişe takılı kalmayın. Belki maddi konularla ilgili saklı bilgiler sizi bunaltabilir. Etrafınızdaki sis bulutunu dağıtmak için mücadele etmeyi seçebilirsiniz. Ancak kabullenmek ve en iyi bildiğiniz konularda sıkı çalışmak sizin için belki daha faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Nisan 2014)
Genel olarak iş yaşamınızda olumlu bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızın olumlu sonuçları hevesinizi arttıracak. Fikirlerinizi pratiğe dökmede ve somut değerlendirme yapmada başarılı çalışmalar yapmanız sizi iş ortamında aranılan eleman durumuna getiriyor. Kolay çözümler bulabiliyorsunuz. Geleceğinize ilişkin bir kaygı taşımanızda bu çalışmalarda olumlu katkı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Nisan 2014)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Nisan 2014)
Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Ödemelerinizin sıkıntısını erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Nisan 2014)
Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği ve iş yerinizde yenisorumluluklar üstlenebileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza ve fiziksel performansınıza gereken özeni göstermelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140685 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed