Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Zamanınızın kısıtlı olması nedeniyle bazı işlerinizi diğerlerine yönlendirmenizde fayda var. Bilgi veya tecrübe sahibi kişilerle çalışmanız ve işlerinizi hafifletmenizi sağlamakla kalmayıp, ilerlemenizi de kolaylaştıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Size yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına da yapmayın. İnsanlar konuşurken onları dinlemiyor, ciddiye almıyor ve sinir bozuyorsunuz. Kendinizi dünyanın merkezi zannediyor olabilirsiniz ama bugün başınıza gelecek bir şey sonucu ayaklarınız tekrar yere basacak. Melankolik bir yapıya sahip olmamanın çoğu kez faydasını görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Heyecanınızı yansıtabiliyorsunuz. Partnerinizle ilgili olumlu gelişmeleri dostlarınızla paylaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Sabırla çalışarak hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Israrcı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar moralinizi bozmasın. Yakında herşey normale dönecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Kendinize yeni ufuklar katabileceğiniz koşullar içindesiniz. Farklı deneyimler kazandığınız son dönemin getirileri aynı zamanda iş hayatında kendini göstermekte. Bu günleri iyi değerlendirmeli, eğitim hayatınıza ilişkin yeniliklere hız vermelisiniz. Akademik boyutta yeni hedefler belirlemek de önceliğiniz olmalı. Olumlu haberlerle heyecanınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
İş yaşamındaki dalgalanmaları fazla dert etmeyin. Tekneler makineleri bozulmadıkça en dalgalı denizlerde bile kolay kolay batmaz. Siz makineyi sağlam tutun yeter. Sizde bu çaba olduktan sonra, bırakın kolay teslim olanlar dertlensin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Küçük bir birikiminizle ilgili kafanız karışık. İçinizden bir ses hemen harcamanızı söylüyor, aklınız ise bunun doğru olmadığını biliyor. Paranızı harcamanız için iyi bir gün değil. Bugünlük aklınızın sesini dinleyin. Günlük harcamanız dışında bir şey yapmayın, büyük harcamalardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2016)
Bir beklentiye dayalı görüşmelerde bazı zaaflarınızı gizleme çabanız, sizi sandığınızdan fazla ele veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144224 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed