Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Yaşam standardınızı arttıracak fırsatları takip etmeli ve hiçbirşeyin önünüzde durmasına izin vermemelisiniz. Belli bir ilişki ya da iş birliği özgün bir viraj alıp, hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilecek bir hal alabilir. Anlaşmak gerekirken, tartışmaktan özenle kaçınmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Ağustos 2014)
Yeni ortamlarda bulunmak için hevesli olabileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde karşınızdaki insana göre daha akılcı davranışlarda bulunacak ve denge unsuru olacaksınız. Yaşça sizden küçük bir yakınınızla ilgili kafanızı karıştıran sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili bazı maddi beklentiler içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Arkadaşlarınızın sorunları ile baş etmeye çalışırken, bu arada kendi sorunlarınızı da artırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Yarım işleri toparlamak, dolapları, yaşadığınız mekanı, işiniz ile ilgili alanları toplamak, fazlalıklardan kurtulmak için iyi bir gün. Hatırası var veya ya bir gün lazım olursa diye elinizde tuttuğunuz şeylerden kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Sağlık konularında dalgalanma gözüküyor. Gün içinde tekrarlayan bazı şikayetleriniz için doktor kontrolüne gidebilirsiniz. Aldığınız hizmetlerle ilgili ufak aksilikler olabilir. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Çalışma düzeninizi gözden geçirmeniz gerekebilir. İşe dair yeni sorumluluklar almakta aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Ağustos 2014)
İş yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve başarılı çalışmalar yapabileceksiniz. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. Hoşunuza gidecek bazı ortamlara girebilir ve güzel fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Küçük de olsa bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Düşünceleriniz açık ve pratik hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Ağustos 2014)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Ağustos 2014)
Kazancınızı biriktirmek gibi bir düşünceden uzaksınız. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Ağustos 2014)
Bazı ilişkilerinizde sorularınızı yanıtlayabilmeniz için, bu ilişkilere daha çok zaman ayırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142279 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed