Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
İlginç bir teklif, sağlıkla ilgili olumlu bir olanak veya beklenmedik bir kaynaktan gelebilecek bir para sizi gülümsetebilir. Disiplinli ve planlı olabilirseniz, yeni bir başlangıç fırsatı göründüğünden çok fazla şey vaat ediyor olabilir. Tekliflere açık olun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Temmuz 2014)
Sağlığınızla ilgili bir takım şüpheleriniz var. Bu şüpheleriniz sizin endişelenmenize sebep oluyor. Endişelenmek yerine doktora görünmeyi denemelisiniz. Bugün duygusal olarak kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Sevdiğinizle ya da güvendiğiniz arkdaşlarınızla konuşmak dertleşmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Gelişmiş espri yeteneğiniz etrafınızdakileri çok güldürse de bugün siz kendi kendinizi pek neşelendiremez haldesiniz. Aşktaki problemler sizi üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Temmuz 2014)
İşlerin koşturmacası sizi biraz yıpratabilir bugün. Pek çok şeye aynı anda yönelip yürütme telaşı bu durumu artıracaktır. Randevular çakışabilir. Planlanan zamanda planlanan yerde olmakta zorlanabilirsiniz. Sadeleşin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Çalışma arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Daha sıcak bir iletişim kurabilirsiniz. Tabi bu sayede günlük çalışma temponuzun yorgunluğunu pek hissetmeyeceksiniz. Ancak üretim alanlarındaki işleriniz bir parça yoğun olabilir. Zamana dayalı işlerinizi yetiştirme stresi yaşayabilirsiniz. O yüzden sohbetlerinizi çok uzatmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Temmuz 2014)
Bugün çalışma hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşmanız muhtemel. Fakat bu güçlükleri aşmanın yolunu bulacaksınız. Bugün gün sonunda bütün işlerinizi halletmenin verdiği haz ile iş yerinizden ayrılacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Yaşadığınız ilişki yeni gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalısınız. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. İş hayatınızdaki başarınızın sebeplerinden bir tanesi de hırslı ve tuttuğunu koparan biri olmanızdan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Temmuz 2014)
Alım-satım ve hisseli paralarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabileceğiniz görülüyor. Ailenizin veya eşinizin kaynaklarıyla ilgili kararlar alabileceğiniz bir gün. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözleyebilir, bu durumdan karlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Temmuz 2014)
Tasarruf etmeyi öğrenmelisiniz. Elinize geçen parayı hemen tüketmeniz maddi durumunuzu bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141954 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed