Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Detaylara takılmak, soruların önüne geçememek ve ayrıntılar nedeniyle sıkıntı yaşamak zamanı değil. Olayların akışına bırakılması gereken bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2014)
Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz. Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olacağını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2014)
AŞK:Aşkınızı biraz daha gözönünde yaşayabilirsiniz.Sevdiğinizi mutlu etmenin enkolay yolu bu olsa gerek. O sizinleövünmekten hoşlanıyor.PARA: Haksızlık yapanlara karşıamansız bir düşmansınız.Bugünlerde iş yerinizde bir takım entrikalardöndüğünün farkındasınız. Yaptıklarınızıbeğenmeyen kişiler tarafından sarsılabilirsiniz.SAĞLIK: Yorgun ve halsizsiniz. Mide bulantısı sizirahatsız ediyor. Limon suyu iyi gelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2014)
Karşılıklı çıkarların gözetildiği, ön planda olduğu ilişkiler bugün yorucu olabilir. Verdiğiniz sürece ilgisini alabildiğiniz, fayda sağlayan insanlar yerine birlikte olmakla bile kendinizi iyi hissettiğiniz insanlara yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Kariyer ve işe dair konularda yeni planlar gündeme gelebilir. Bazı değişimler bu noktada size yeni kapılar açacak. Ancak bu fırsatları değerlendirebilmek için ek sorumluluklar almanız ve rakiplerinizle mücadele etmeniz gerekebilir. Öte yandan yoğun iş temposunun yanı sıra anneye dair meselelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2014)
Bir iş arkadaşınız gözünüzün önünde gitgide değişiyor. Yaltaklanmaları, çıkarcı yaklaşımları sizi şaşırtıyor. Bu değişimde gösterdiği sürat, artık onu artık yola getirmenin olanaksız olduğuna inandırıyor sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2014)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2014)
Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Uzun zamandır peşinde olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili, yakında haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2014)
Düşüncelerinizi kendinize saklamaya çalışın ve herkesle paylaşmaktan kaçının. Özel hayatınızı herkesle paylaşmamaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142378 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed