Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Sözlerinde durmayan ya da anlaşmalara uymayan kişiler nedeniyle zorlanabilirsiniz. Bu esnada nasıl davranmanız gerektiği konusunda detaylı düşünmeniz ve ne olursa olsun sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Sağlığa dikkat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, bazı yakınlarınızın da itelemeleriyle yakın bir zamanda işleme koyacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Akraba ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde coşkulu bir kutlama görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
ÖNÜNÜZDE zorlu günler var fakat, bu günleri kısa sürede atlatacaksınız. Sıkıntılı zamanlarınızda, birlikte olduğunuz kişi size destek verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor,detaylardan yola çıkarak kafanızda mükemmel bir tablo oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bugün, her türlü sorununuzu kolaylıkla çözüme kavuşturacaksınız. Maddi kazancınız hızla artıyor. Böylece uzun zamandır arzuladığınız imkânlara sahip olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Burcunuzdan geçen Ay sizi canlı ve duygusal açıdan rahat kılıyor. Kendi özgürlüğünüzü öne çıkarabileceğiniz adımlar atmaya kararlı olacaksınız. Yeni konularla ilgilenmek, kişisel sorunlarınızda olumlu sonuçlar almaya kararlısınız. Geleceğe ait planlarınızda ise toprağa ait yatırımlara, gelecek desteklere odaklı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Mesleki konularda organizasyona ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, arkadaşlarınızın etkisinde kalabilir, ani kararlar alabilirsiniz. İş ortamında ve arkadaş toplantılarında ilginç kişilerle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Elinize nakit olarak geçmese de sağlam teminatları olan bir para, sizi kapsamlı planlara sevk edebilir. Küçük hisselerinizin olduğu yatırımlarınız var. Bunlarla ilgili kaygılarınız şimdilik yersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Bir dönem çok özel şeyler yaşayıp çok değerli şeyler paylaştığınız eski dostunuz, sizden uzun zamandır haber alamıyor. Fazla gecikmeden onu aramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143763 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed