Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün belirsizlik taşıyan ilişkileriniz konusunda artık bir neticeye varmak ve sınırlarınızı çizmek isteyebilirsiniz. Partneriniz ile sevgi ve aşk üzerine konuşmalar yapabilir onunla bazı şeylerin gerçekten olup olmayacağı konusunda kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu konuda oldukça hassas bir gün yaşayacağınızı söyleyebilirim. Yine finansal konularda artık alacak ve borç dengenizi belli bir istikrar dâhilinde oluşturmak isteyecek ve bu konuda gerekli adımlar atmaktan çekinmeyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Tartışmalı, yorucu bir geceden sonra kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Artık bu tartışmaları bir an önce bitirmeniz gerekiyor. Birkaç güne kalmadan özel bir arkadaş ziyareti yapacaksınız. Bu buluşmadan dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olacak. Sizi üzmeye çalışan biri var. Onun niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Çok çalışıyorsunuz. Meyvesini toplamaya ise yeni başladınız. Takdir görmek hoşunuza gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Maddi varlığınızdan yararlanmak isteyen, sizden para desteği bekleyen kişiler olabilir bugün etrafınızda. Eğer yaralara merhem olacaksa ne âlâ. Ancak paranın kolay kazanılmadığını ve emeğinizin değerli olduğunu bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Gün ortasına kadar sizi kısıtlayan etkiler var. Ancak daha sağlam kararlar almak istediğiniz bu dönem bazı sorunları aşıyorsunuz. Daha rahat destek görebilirsiniz. İlerleyen saatlerde dışadönük ve kararlı olmayı başaracaksınız. Değişik fikirler size somut adımlara yöneltebilir. Hayata farklı baktığınız bu dönem kişisel gelişiminize katkı sağlayacak girişimler yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün iş konusundaki aktiviteniz oldukça yoğun olacaktır. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Ortak bir iş yapıyorsanız ortağınızla fikir ayrılıklarınız olabilir. Böyle bir durumda özverili davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Kazancınızı biriktirmek gibi bir düşünceden uzaksınız. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bazı söylentiler var, ilgilenmenizde yarar olabilir. Bir arkadaşınızla ilgili yapılan dedikoduların üzerine gitmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144524 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed