Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Ekim 2013)
Diğerlerinden fikir almak isteyebilir ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Başkalarına güvenmenizi gerektiren yollardan devam etmekten çekinmemelisiniz. Ortam ya da yer değişikliği kafanızı toplamanızı sağlayabilir ve ruhsal anlamda size iyi gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (1 Ekim 2013)
Bu sıralar vurdumduymaz değilse de, biraz geniş olmanızda yarar var. Sizi çok kolay çileden çıkartabilecek bir dizi olay önünüzde gün sayıyor. Hatta bir tanesi saatleri sayıyor. Sayfiyeye misafirliğe çağrılıyorsunuz. Uzakça biraz, ama zaman ayırabilirseniz, size çok iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Ekim 2013)
Parasal sorunlarınızı aşmak için ilginç çözümler üretmektesiniz. Oysa yıldızlar bunları onaylamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Ekim 2013)
Bugün partnerinizin üzerinize fazla yüklendiğini ve sizi manipüle etmeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Ancak eğer ortak yaşamınıza ait konularda yeteri kadar sorumluluk almamışsanız ipleri biraz ona bırakmış sayılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Ekim 2013)
Aşırı hassasiyet içinde olabilirsiniz. Ancak duygusal ilişkilerde sorunları aşmak adına daha fazla çaba göstermelisiniz. Eşin duygusal durumunun yansımalarını önemsemeli, esnek olmalısınız. Ortak harcamaların, borç alacak konularının getirdiği sıkıntılar sizi engellememeli. Yeni destekler aradığınız bu dönem ortaklaşa işlerden gelecek kazançlar öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (1 Ekim 2013)
İş yaşantınız ters gidiyor. Sizinle hiç ilgisi yok, ama tabii ki sizi ilgilendiriyor. Tersliklerin düzelmesi için yapabileceğiniz şeyler de çok sınırlı. Genel durumla ilgili olumsuzluklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Ekim 2013)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (1 Ekim 2013)
Bu yakınlarda bir miktar paranız çalındı veya kayboldu. Bir aylık kazancınızdan çok fazlasını yitirdiniz. Yine de paradan çok bazı kuşkular kafanızı kemiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (1 Ekim 2013)
Aileden biri sizin bir takım işlerinizi zevkle üstlenip şikayetçi olmuyor. Ama bugün şöyle bir gözleyin. Ne kadar yorulup yıprandığını göreceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142278 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed