Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Diğerlerinin neler yaptığı sizi çok fazla ilgilendirmemeli. Kendinizi üzmeyin ve kendi hedef ve amaçlarınıza odaklanın. Pozisyonunuzu ve sahip olduğunuz şeyleri korumalı, manipülatif tavırları veya farklı amaçları olan kişilerden uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kova burcuna geçen Venüs, Mart ayının ikinci haftasına kadar, aşk hayatımız veya arkadaşlık ilişkilerimizde kendimizi farklı ve özgür şekilde ortaya koymamızı sağlayabilir. İlişkilerde uyumu sağlamak için aşkdan çok, iyi arkadaş olabilmek önem taşıyacak. Partneriniz sevgiliniz olduğu kadar en iyi arkadaşınızsa sorun yok demektir. Grup aktiviteleri, ekip çalışmaları için de uygun bir zaman diliminde olacağız. Bugün sabah saatlerinde aynı an da çok fazla işle uğraşmak veya aynı an da çok fazla mesaja cevap vermek, telefona geri dönmek durumunda olmamız dağılmamıza neden olabilir. Ancak, bunun dışında haber akışının hızlı olduğu, destekleyici desteklere açık, yeni gelişmeler ve haberlerin gündemde olabileceği bir gündeyiz. Olumlu olanakları, fırsatları ve koşulları en iyi şekilde değerlendirmekte fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Seçici davrandığınız için zaman zaman kazanabileceğiniz şeyleri de elinizin tersiyle itiyorsunuz. Bu arkadaş seçiminde de, iş seçiminde de, aşk yaşamınızda da böyle. Sizinle çok yakın dostluk kurmak isteyen ve gerçekten hoşlanan kişilerle dostluktan kaçınmanız size kaybettiriyor. Ona dostluk kapılarınızı açarsanız, gerçekten sıkı dost olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Aşk hayatınız yolunda gitmiyor. Birinden soğuduğunuzda o kişiye yeniden güvenmeniz kolay olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını sebep göstererek işinizden uzak durmanız veriminizi düşürdüğü gibi hayat şefkinizi de kırabilir. Sevdiğinizle olan sorunlarınızı işinize taşımanız ilişkinizi olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Bugün iş hayatınızla ilgili bazı evraklar arasında kaybolup gidebilirsiniz. Sizin için oldukça yoğun ve zor geçen bir iş günü olacak. Enerjiniz ve iş potansiyelinizin yüksek olması ile yinede sorunların üzerinden hatasız gelebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
İşinizde sizin için ters olan bir durum artık iyiye doğru gidiyor. Artık siz de bu durum karşısında tutumunuzu değiştirdiniz ve sizden daha üstün kişilerden fikir alıyorsunuz. Bu inişli çıkışlı devreyi bitirebilmek için kendi aklınıza ve zekanıza güvenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Parasal konularda bugün size büyük bir destek gelecek. Siz bu parayı harcamak yerine biriktirmeyi tercih edeceksiniz. Paranızı kullanmayı nihayet öğrenebildiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Sezgilerinize çok güven duyduğunuz bir gelişmede şaşkınlıklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed