Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Rahatsızlık yaratan durumlar yakında çözüme kavuşuyor, bu durumu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Planlarınızı aynen tatbik edin, ama diğerlerini bu konuda çok fazla zorlayabilirsiniz, dikkat! Planlardaki son dakika değişiklikleri sizi sıkıntıya sokabilir. Yalnız kaldığınızda daha verimli çalıştığınızı fark edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün her konuda pozitif olabilir ve ikili ilişkilerinizden aldığınız olumlu destekle güne devam edebilirsiniz. Bugün rutin işlerinizde becerikli olabilir fakat beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı çalışarak zorlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. Bugün duygusal ilişkilerinizdeki paylaşımcı yönünüz ön planda olacaktır. Aileniz ile duygusal paylaşımlarınızın arttığı görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
AŞK: Sevdiğiniz kişinin size yolgöstermesini istiyorsunuz. Budurumda kendinizi acizgösterdiğinizin farkındadeğilsiniz. Sizler çok zeki kişilerolarak kendi yaşamınızı kendinizkontrol altına almalısınız.İŞ: Çok fazla fikir dağınıklılığı yaşıyorsunuz. İpinucunun kaçmasına fırsat vermeyin aksi halde işarkadaşlarınız bu durumdan rahatsız olacaktır.SAĞLIK: Bugün iştahınız açık. Tatlı tüketiminiazaltmalısınız. Aksi halde kilo alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bugün hiçbir işinizi şansa ve tesadüflerebırakmayın. Zaten buna ihtiyacınızyok. Dün başlayan ümit doluolayların peşine düşün. İş çevrenizekarşı bazı davranışlarınız tepkiyle karşılanabilir.Özellikle belli kişilere takındığınız tutum, pekotorite amaçlı görünmüyor. Maddi sıkıntınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar en önemli gündeminiz. Kendinizden çok başkaları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle eşin duygusal durumunun getireceği sorumluluklar olacaktır. Ortaklıklarda olası eleştirilere rağmen kararlı bir tutum içinde olacaksınız. Ortaklaşa işler karşınıza yeni anlaşmalar yapabileceğiniz fırsatlar sunacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Özel hayatınızdaki problemler, iş hayatınızı da etkiliyor. İş yerinizde birtakım hatalar yapıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın yardımı sayesinde bu hataları telafi edebiliyorsunuz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2021)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için masraflarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni yatırımlarda bulunabilirsiniz ancak bu konuda riske girmeye eğilimli olmanız size çeşitli sorunları beraberinde getirebilir. Yöneticilik yetenekleriniz artıyor ve çevrenizdeki insanları insanları doğru olarak yönlendirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2021)
Bir ilişkinizdeki zaaflı bağlılığınız, diğer arkadaşlarınızın biraz uzaklaşmasına neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed