Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Dikensiz gül bahçesi olmaktan uzak günlerdeyiz. Dolayısıyla, esnek olunması ve mizah duygusunu koruyarak hareket edilmesi gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Bugün her bakımdan aktif bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde denetim dolayısıyla daha dikkatli ve titiz olmanız gerekecek. Günün ilk saatlerinden itibaren eksik işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Evinizle ilgili bazı maddi sorunları halledeceksiniz. Sevgilinizle iyi giden ilişkiniz bazı sözlerinizin yanlış anlaşılması yüzünden bozuldu. Onunla yeniden bir araya gelmek için yollar arayacaksınız. Sportif faaliyetlere bu aralar önem vermediğiniz için hantallaştığınızı düşüneceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Kartınız Geçiş... Geçmişinizi yenip, geleceğe bakmadığınız sürece tam olarak mutluluğu yakalayamazsınız. Özellikle de bekar veya ayrılma safhasındaki Oğlak'lar bunu düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Bir arkadaşınızla aranıza anlaşmazlık nedenli mesafe girebilir. Ne kadar anlatsanız da sanki arada sesinizin duyulmasına engel olan şeyler var gibi gelebilir. Kaybetmek istemiyorsanız sabırla ve saygıyla anlatmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Çok yönlü bakış açınız sayesinde iş ve para konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Farkınızı ortaya koyacak fikirlerinize destek bulmanız bugün daha kolay olacak. Kendinize yatırım yapma konusunda daha kararlısınız. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz kurslar veya seminerlere katılım fırsatları çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İş yaşantınızda bazı beklentiler içindesiniz. Beklediğiniz bazı haberler, anlaşmalar var. Bunlardan çıkacak sonuca göre bir karar alacaksınız. Alacağınız karar kariyeriniz açısından gerçekten çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Parasal konularda çok kotrolsüzsünüz. Bütçenizi aşan harcamalar yaptınız ve bunun sıkıntısını bugünlerde yaşıyorsunuz. Bugün yapmanız gereken bir harcamayı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Sevdiğiniz kişinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalısınız. İlişkinizdeki bencil tavırlarınızı yenmeli ve biraz daha özverili olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed