Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Bazı konularda ters giden yerleri veya yanlış işleri gündeme getirmemenizde fayda var. Zira, bundan sonraki zamanınızı bu işleri düzeltmek veya konuyu kapatabilmek için harcamanız gerekebilir.Bu hafta İkizler burcunda meydana gelecek dolunay, şimdiden herkesi hassaslaştırabilir. Asılsız haberlere, yanıltıcı açıklamalara, hızla değişen gündeme açık günlerdeyiz. Yazışmalar, raporlamalar, sınavlar ve sözleşmeler hız kazanabilir. Duygusal anlamda ise, iniş çıkışlı bir haftaya giriş yapıyoruz. Uluslararası konular, seyahatler, din, hukuk, felsefe, sosyal medya, medya, teknolojik araçlar ve eğitim başlıklı konularda karışıklıklar ve sorunlar yaşanabilir. Bazı görüşlerimiz veya inançlarımız ortaya çıkan haberlere göre yeniden şekillenebilir hafta genelinde. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Kendinizi sıkıntılı hissedeceğiniz bir gündesiniz. Önümüzdeki günlerde yapmanız gereken işler ya da gireceğiniz abzı ortamlar sizi sıkıntıya sokuyor. Kafanızda bazı planlar var ve bu planları gerçekleştirmek için uygun zamanı bekliyorsunuz. Üzerinizdeki sıkıntıyı arkadaş toplantılarında da gösteriyorsunuz. Arkadaş toplantılarından genellikle canınız sıkılmış olarak ayrılıyorsunuz. Oysa yakın çevrenizde cana yakın ve enerji dolusunuz. Kendinizi bu konuda aşmaya çalışmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Kartınız Yıldız... Her alanda ki başarınızı düşünüyor ve bugün bir şey yapmamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. Özellikle mali konularda çok tedirginsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
“Her şeyin kontrolü benim elimde olsun” diye inatlaşmanız buna boyun eğmek istemeyen kişilerin isyanıyla sonuçlanabilir. Özellik-le evde otorite kurmanız pek kolay olmayacak gibi. Israr etmek yerine başka kişilere odaklanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Bugün yoğun bir haber trafiği yaşayabilirsiniz. Medya ve halkla ilişkilere dair işlerinizde başarı yolu açılabilir. Biraz gayret gösterirseniz yurtdışıyla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Kişisel gelişimle ilgili bazı yeni adımlar atabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti veya yaşam koçu gibi hizmetlerden yararlanmayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2023)
İş yaşamınızda mütevazi olduğunuz söylenemez. İddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız bu beklentilerinizin bir kısmının gerçekleşmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Beklediğiniz para önümüzdeki günlerde elinize geçecek fakat bu parayı borçlarınızı kapatmak için kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Görüştüğünüz bir başkası da varsa bunu sevgilinize söyleyin. Gerçeği bir başkasından duymasına çok az kalmış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed