Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Bazı tercihleriniz varsa diğerlerini bu konuda haberdar etmelisiniz. Size olumlu yanıt verebilirler, ama ilk hamleyi sizin yapmanız gerekli. Size sunabileceği şeyler olan eskiden tanıdığınız kişilerle bağlantı kurabilir veya biraraya gelebilirsiniz. Alışılmadık yönde ilerlemek pek huyunuz değildir, ama bu sefer bu tür bir yöntem benimseyebilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Gecenin geç saatlerinde içinizi rahatlatacak bir konuşma yapabilirsiniz. Kendinizi açmanızda yarar var. Dinlenme ve içe kapanma dönemindesiniz. Oysa ki, umut ışığınız pırıl pırıl parlıyor. Bu ışığı görmeniz için gözlerinizi aralamanız yetecek. Hayata sürekli gülmeniz ve ona kucak açmanız için sürüyle malzemeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Bugün büyük bir motivasyon kaybı görünüyor. Aşka zaman ayırmayı iyi bilmeniz gerekiyor. Üstelik kolunuz kanadınız kalkmayan tembel bir hal aldınız. Bu durumu sizlerde istemiyor ama uyguluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Aşk hayatınızla ilgili, karmaşık duygu ve düşünceler içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalara girmeyin. Çünkü öfkenizi bastırmakta zorlanabilir, istemediğiniz kelimeleri sarf edebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Hukukdavalarınız yakın zamanda lehinize sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Halen burcunuzda bulunan Ay sizi tutarlı adımlar atmaya yöneltiyor. Yeni hamleler yapabilir, girişkenliğinizi kullanacağınız konuları gündeme alabilirsiniz. Planlı olmanız halinde sosyal çalışmalara da zaman ayırabilirsiniz. Beraber yürüdüğünüz yol arkadaşlarınızı testten geçirmek, ilişkileri daha sağlam bir zemine oturtmakta çekinceler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2022)
İş hayatınızdaki dostlukları çok önemsiyorsunuz. Arkadaşlarınızla yaşadığınız dayanışma işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Bu uyumu bozan bir kişinin varlığı sizi rahatsız ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı, aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretmeniz mümkün. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen bir kimseyseniz, yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Daha önceleri kazancınızı ve elinize geçen paraları savururken bazı destek kaynaklardan mahrum kalmanız yüzünden daha dikkatli para harcamaya yöneldiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Son zamanlar ilişkilerinizde ortaya çıkan pürüzleri yok etmeye çalışabilirsiniz, ama gün boyunca ortaya çıkabilecek aksaklıklar moralinizi bozabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed