Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Bazı konuların sizin istediğiniz şekilde yapılması konusunda diğerlerine baskı kurabilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişiler sizin haklı nedenlerinizi fark etmeyebilirler. Yol göstermemeniz durumundaysa kısa sürede haklı olduğunuzu fark edip sizinle aynı noktaya gelebileceklerdir. Yani, bırakın herkes kendi bildiği gibi yapsın. Bu esnada, sizi de belli konularda zorlayan ya da karar aldırmaya çalışan kişiler olabilir. Kayıp yaşamamak için kontrollü olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Arkadaşlığa verdiğiniz değerin sergileneceği günlerdesiniz. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla çoktandır görüşmüyordunuz. Bu arkadaşınızla geleceğinizle ilgili bazı planlarınız olacak. Önümüzdeki günlerde hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı özlem yüklüsünüz. Onlara kısa ziyaretler yapmayı istiyor, ama buna zaman bulamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
İşte bazı problemler var. Bu problemleri çözümleyebilmeniz için ise zamana ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Yaptığınız işe kendinizi tam anlamıyla vermeniz gereken bir gün. Sorumluluklarınız ve yeterliliğiniz olumlu da olsa olumsuz da olsa bugün bir şekilde görünür olacak. Özellikle iş konusunda verdiği-niz sözleri unutmamanız önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Kendinizi geliştireceğiniz konularda yeni bir bakış açısı kazanıyorsunuz. Uzaklarla ilişkileriniz, iş hayatınızı ilgilendiren bağlantılar adına çok şey yapabilirsiniz. Ayrıca eğitim hayatınızı mercek altına aldığınız bu dönemde şanslı etkilerle bir aradasınız. Özellikle hafta ortasından sonra bu konuları daha rahat yöneteceğiniz koşullar belirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Bugünkü iyimserliğinizi işinizde de kullanmanızda yarar var. Çünkü, uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu, bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Özel hayatınızla ilgili içinizde yaşadığınız ve açığa çıkarmadığınız bir problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar olacak. Bu ortaklık sizi rahatlatabilir. Bir iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Kendinize yakın bulduğunuz biriyle uzaklaşmak üzeresiniz. Sizi son günlerde şaşırtan tavırları açıklayamayacağı gerekçelere bağlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed